White Strawberry Bellini Yankee Candle | Recenzja

Przyszła w końcu pora na letnie nowości Yankee Candle na blogu. Jeden zapach opisywałam już kilka lat temu, bo miałam go z amerykańskiej dystrybucji. Mowa o Honey Lavender Gelato Yankee Candle. Zapach baaardzo ładny, ale z wielką wadą w postaci trwałości, co patrząc na aktualne opinie, nadal nie zostało poprawione. Szkoda, bo zapach miał ogromny potencjał na bycie hitem wiele osób! Dzisiaj czas na wosk, na który zbytnio nie można narzekać i który jest idealnym kandydatem na ciepłe, letnie dni – White Strawberry Bellini Yankee Candle.

White Strawberry Bellini Yankee Candle opinie, blog

White Strawberry Bellini YANKEE CANDLE

Radosny i wyrafinowany towarzysz brunchu – lekki, musujący koktajl na bazie prosecco z truskawkami, osłodzony aromatem mango i ananasa.

White Strawberry Bellini Yankee Candle:
• Nuty głowy: truskawka, ananas, sok pomarańczowy.
• Nuty serca: świeże mango, nektar z brzoskwini, szampan.
• Nuty bazy: cukier.

White Strawberry Bellini Yankee Candle to zapach, który kojarzy mi się ze słodkimi, owocowymi cukierkami. Zapach jest mocny, ale nie męczący, nazwałabym go radosnym i pobudzającym. Czuć w nim dużą dawkę intensywnych soków owocowych, dzięki czemu idealnie sprawdzi się latem, gdy za oknem mamy piękną, słoneczną pogodę.

Wosk jest jednostajny i od samego początku do końca pachnie tak samo. Mi to nie przeszkadza, bo latem nie potrzebuję wybitnie skomplikowanych zapachów. Pobudzająca dawka owoców tropikalnych w zupełności wystarczy mi do szczęścia! W zapachu podobno znajduje się też szampan, ale ja go tutaj nie wyczuwam. Jest po prostu owocowo i cukierkowo.

Ogólnie bardzo go polubiłam i myślę, że fani mocno owocowych i lekko landrynkowych aromatów również będą z niego zadowoleni.

Zobacz również:
GRILLED PEACHES & VANILLA YANKEE CANDLE
COLOR ME HAPPY YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!