Color Me Happy Yankee Candle | Recenzja

W ostatnim czasie kupiłam kilka nowości YC, w tym trochę zapachów niedostępnych w Polsce lub takich, które są ciężko dostępne w normalnej dystrybucji. Dzisiaj czas na jeden z nich – Color Me Happy Yankee Candle. Kupiłam go na Allegro, więc jeśli wpadnie Wam w oko, to polecam właśnie tam go szukać. Wiem, że wiele osób na lato rezygnuje z wosków, ale u mnie królują przez cały rok. Szczególnie teraz gdy mam kominek elektryczny, który generuje niezauważalna ilość ciepła. Był to tak fajny zakup, że chyba niedługo poświęcę mu osobny wpis i przedstawię jego zalety i wady. Tych pierwszych jest oczywiście dużo więcej ♥ Teraz już nie przedłużam i zapraszam na recenzję Color Me Happy Yankee Candle.

COLOR ME HAPPY YANKEE CANDLE - opinie, recenzja, blog

COLOR ME HAPPY YANKEE CANDLE

Kompozycja wypełniona soczystym mango, jasnością tropikalnego słońca, dosłodzona brzoskwinią i wanilią.

Color Me Happy Yankee Candle:
• Nuty głowy: mango, brzoskwinia.
• Nuty serca: kwiat mango.
• Nuty bazy: wanilia.

Według opisu Color Me Happy Yankee Candle to zapach letni, owocowy, w którym główne skrzypce gra soczyste mango. Przyznaję, że nie czytałam opisu producenta przed zapoznaniem się z woskiem. Zrobiłam to dopiero teraz i dopiero teraz uświadomiłam sobie, że rzeczywiście czuć w nim mieszankę mango i brzoskwini. Wcześniej Color Me Happy kojarzył mi się bardzo z woskiem Sweet Apple, więc myślę, że fani SA będą usatysfakcjonowani.

Sam zapach jest bardzo przyjemny i niemęczący, dominują w nim owocowe nuty. Słodyczy jest niewiele, prawie wcale, za to dużo tu owocowej radości i lekkości. Bardzo fajny zapach na ciepłe, letnie dni. Moc wosku jest bardzo dobra i co najważniejsze wypełnia pomieszczenie pięknym zapachem przez długi czas. Będzie idealny dla fanów owocowych aromatów.

Pozdrawiam!

Don`t copy text!