Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle | Recenzja

Czas na ostatnią letnią nowość YC 2019. Miałam ten wpis opublikować wczoraj, ale uznałam, że jest tak ciepło, że pewnie nikomu nie w głowie woski i świece. Przy 38 stopniach nawet dla mnie niespecjalnie potrzebne są dodatkowe zapachy, za to mogę objadać się przy takiej pogodzie samymi owocami i warzywami, bo nigdy nie smakują tak dobrze ♥ YC również na lato postawiło na owoce, ale w towarzystwie słodkości. Tym razem będzie to grillowana brzoskwinia z lodami waniliowymi, czyli Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle.

Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle opinie, blog

Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle

Soczysta, podpieczona brzoskwinia oblana skarmelizowanym brązowym cukrem oraz złocistym miodem, w towarzystwie waniliowej śmietany.

Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle:
• Nuty głowy: grejpfrut, brązowy cukier, czarna porzeczka.
• Nuty serca: grillowane brzoskwinie, morela.
• Nuty bazy: miód, lody waniliowe.

Grilled Peaches & Vanilla Yankee Candle to zapach, który mnie nie zaskoczył, bo mamy tutaj głównie to, co widać na obrazku – brzoskwinie i lody waniliowe. Brzoskwinie co prawda miały być grillowane, ale są tu tylko soczyste, pyszne owoce z waniliową nutą. Nie ma żadnych nut dymnych, co dla mnie akurat jest plusem, bo ich nie lubię. W zapachu dominują nuty owocowe, ale nie zabrakło też słodyczy. Czuć odrobinę cukru i aromat waniliowy. Dla mnie zapach jest naprawdę ładny, przyjemny dla nosa i po raz kolejny świetnie pasujący do letniej pogody. Umilał mi ciepłe, słoneczne dni ♥

Moc wosku jest bardzo dobra, czuć go zaraz po wrzuceniu do kominka i cieszy zapachem przez dłuższy czas. Zapach nie powinien nikogo zmęczyć czy przytłoczyć. Jest przyjemnie, lekko i radośnie.

Trzeba przyznać, że letnia kolekcja Sunday Brunch YC 2019 jest bardzo udana i odpowiednio dobrana do tej pory roku. Wszystkie zapachy są naprawdę ładne, szkoda jedynie że Honey Lavender Gelato nie zachwyca trwałością, ale na resztę nie można narzekać. Zdecydowanie polecam po nie sięgnąć, jeżeli lubicie owocowe zapachy z lekką nutą słodyczy.

Recenzje innych letnich nowości YC:
WHITE STRAWBERRY BELLINI YANKEE CANDLE
HONEY LAVENDER GELATO YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!