XIAOMI INFACE PEELING KAWITACYJNY recenzja, opinie, czy warto

Jedną z najciekawszych w tym roku nowości w mojej pielęgnacji twarzy jest peeling kawitacyjny Xiaomi Inface. Nad zakupem urządzenia do peelingu kawitacyjnego myślałam już dawno, ale nie byłam pewna czy warto i czy takie domowe urządzenie daje realne i satysfakcjonujące efekty. Nie trafiłam też na konkretne, wyczerpujące opinie, które przekonałyby mnie do zakupu i zapoznały z wszystkimi funkcjami jakie oferuje. Dlatego w dzisiejszej recenzji peelingu kawitacyjnego Xiaomi Inface postarałam się jak najdokładniej opisać to urządzenie. To jak działa, jak go używać i jakich efektów można się spodziewać po pierwszym użyciu i dłuższym stosowaniu. Na końcu recenzji znajdziesz również moją ostateczną opinię o peelingu kawitacyjnym Xiaomi i podpowiedzi gdzie go kupić. Zapraszam do czytania, jeżeli zastanawiasz się nad zakupem peelingu Xiaomi, znanego również jako peeling kawitacyjny z Aliexpress.

Peeling kawitacyjny Xiaomi

PEELING KAWITACYJNY XIAOMI

Peeling kawitacyjny Xiaomi Inface to lekkie i proste w użyciu urządzenie do wykonania peelingu kawitacyjnego w domu. Kawitacja to bezbolesna metoda oczyszczania skóry z wykorzystaniem ultradźwięków. Taki peeling oczyszcza skórę i pory oraz pomaga pozbyć się niedoskonałości.

Peeling kawitacyjny Xiaomi posiada również funkcję EMS o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz sonoforezę, czyli wtłaczanie substancji aktywnych wgłąb skóry.


PEELING KAWITACYJNY XIAOMI – dane techniczne

Model – MS7100
Moc – 1,5W
Akumulator – 500mAh

W zestawie znajduje się urządzenie do peelingu kawitacyjnego Xiaomi Inface, kabel do ładowania przez USB oraz instrukcja obsługi w języku chińskim i angielskim.

Peeling kawitacyjny Xiaomi włącza się i wyłącza poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku power.

Xiaomi Inface peeling kawitacyjny opinie

Jak działa peeling kawitacyjny?

W peelingu kawitacyjnym wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Polega ono na gwałtownej przemianie fazy ciekłej w gazową pod wpływem zmniejszonego ciśnienia. Tworzą się mikropęcherzyki gazu, które pękają, usuwając przy tym martwe komórki naskórka i wypychając zanieczyszczenia ze skóry. Dlatego peeling kawitacyjny musi być wykonywany na dobrze zwilżonej skórze. Ultradźwięki dodatkowo zapewniają mikromasaż skóry.


Dla kogo peeling kawitacyjny?

  • cera tłusta, mieszana, z zaskórnikami,
  • skóra wymagająca głębszego oczyszczenia,
  • cera ziemista, pozbawiona blasku,
  • pierwsze zmarszczki.

Przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego

  • ciąża
  • alergie i choroby skórne
  • poparzenia słoneczne i duża ekspozycja na słońce
  • uszkodzenia skóry
  • egzema
  • operacje plastyczne
  • wrodzone choroby serca
  • uszkodzenia nerwów
  • gorączka
  • zły stan zdrowia

Xiaomi peeling kawitacyjny blog, recenzja, opinie

XIAOMI PEELING KAWITACYJNY – funkcje

  • PEELING – podstawowy peeling kawitacyjny; głębokie oczyszczanie ultradźwiękami.
  • EMS  PULSE – kojący masaż o działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym, który stymuluje produkcję kolagenu i sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona i rozświetlona.
  • ION+ – dogłębne, najmocniejsze oczyszczanie skóry; usuwa zanieczyszczenia chemiczne z wykorzystaniem jonizacji dodatniej.
  • ION- – wtłaczanie substancji aktywnych wgłąb skóry z wykorzystaniem jonizacji ujemnej.

XIAOMI PEELING KAWITACYJNY – jak używać

Przed wykonaniem peelingu kawitacyjnego wykonujemy dokładny demakijaż i mycie. Dezynfekujemy urządzenie. Na czystą skórę rozpylamy wodę, tonik lub hydrolat lub przecieramy ją mokrym wacikiem, tak aby była mocno wilgotna. Przejeżdżamy pewnym ruchem urządzeniem ustawionym pod kątem 45 stopni. Trzeba dać o to, żeby skóra była cały czas wilgotna, inaczej peeling nie zadziała. Peeling wykonuje się 1-2 razy w tygodniu.

Peeling kawitacyjny Xiaomi Inface

PEELING KAWITACYJNY XIAOMI efekty

Nie będę ukrywać, że najlepsze efekty peelingu kawitacyjnego Xiaomi zauważyłam przy pierwszym użyciu. Zostałam pozytywnie zaskoczona, bo czytałam, że efekty widoczne są dopiero po kilku zabiegach. Myślałam więc, że na początku szału nie będzie. Okazało się, jednak, że peeling nie tylko usuwa martwy naskórek, ale wyciąga też część zanieczyszczeń zalegających w porach. U mnie poradził sobie świetnie z nosem, głównie na skrzydełkach, na których nie skupiam się zbytnio przy codziennym oczyszczaniu. Teraz i ta strefa nie sprawia mi już problemu. Używam go również na dekolcie, gdzie nie lubię stosować klasycznych peelingów i na plecach, gdzie co jakiś czas wyskakują mi „kropeczki”. Z nimi też bardzo dobrze sobie radzi.

U mnie jednak efekty po peelingu kawitacyjnym Xiaomi nie były tak spektakularne jak u mojego faceta, bo używam szczoteczkę soniczną i dosyć konkretną pielęgnację. On głównie mył twarz i nie przejmował się nią zbytnio, także peeling kawitacyjny Xiaomi miał spore pole do popisu. I trzeba przyznać, że świetnie poradził sobie z tym wyzwaniem. 😉

Ogólnie skóra po użyciu peelingu kawitacyjnego staje się jaśniejsza, jest bardzo gładka i dobrze oczyszczona. Przy dłuższym stosowaniu widać pozytywny wpływ na zmniejszenie ilości niedoskonałości i mniejszą produkcję sebum.

Przez chwilę po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Jest też idealnie przygotowana do kolejnych zabiegów i lepiej przyswaja składniki z pielęgnacji. Po peelingu kawitacyjnym warto więc zrobić sonoforezę funkcją ION- (wtłacza ona substancje aktywne w głębsze warstwy skóry z wykorzystaniem ultradźwięków i jonizacji ujemnej).

No i na koniec mała, ale bardzo ważna rzecz. Na urządzeniu zbierają się zanieczyszczenia, dlatego trzeba pamiętać o dokładnym zdezynfekowania go przed i po użyciu!

Peeling kawitacyjny Xiaomi opinie

PEELING KAWITACYJNY XIAOMI opinia

Jaka jest moja ostateczna opinia o peelingu kawitacyjnego Xiaomi Inface? Bardzo pozytywna! Na początku nie wiedziałam czego się spodziewać, nie byłam też pewna, czy takie domowe urządzenie może mocno wpłynąć na poprawę stanu skóry. Jak widać może, szczególnie gdy mamy zanieczyszczoną skórę lub jakiś problematyczny obszar.

Widok usuwanych zanieczyszczeń daje sporą satysfakcję, a samo wykonywanie peelingu kawitacyjnego jest przyjemne i nie sprawia większego problemu. Świetną opcją jest też sonoforeza (ION-), która pomaga wtłoczyć substancje aktywne w głębsze warstwy skóry, dzięki czemu mają większą możliwość działania.

Jestem również w szoku, że zaczął używać go mój facet, który ma problemy z suchymi skórkami, a zawsze ciężko było go zmotywować do używania klasycznych peelingów. I to właśnie u niego widzę najlepsze efekty po peelingu kawitacyjnym Xiaomi. Skóra stała się jaśniejsza (szczególnie jest to widoczne chwilę po użyciu), jest gładsza i wygląda zdrowiej.

Jeżeli chodzi o wady to peeling Xiaomi Inface zbytnio ich nie ma, jedynie nie wiadomo kiedy rozładuje się akumulator. Nie ma też regulacji mocy danej funkcji. Do reszty nie można się przyczepić, dlatego podzielam pozytywne opinie o peelingu kawitacyjnym Xiaomi, które można znaleźć w internecie.


Mam nadzieję, że recenzja okazała się pomocna i znaleźliście w niej odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 🙂

Przetestowałam i zrecenzowałam też inne ciekawe urządzenie do oczyszczania twarzy Xiaomi Inface. Recenzję znajdziecie tutaj → ODKURZACZ DO WĄGRÓW XIAOMI


Dajcie znać, czy miałyście kiedyś robioną kawitację i czy używałyście urządzenia do peelingu kawitacyjnego w domu. Co myślicie o takich zabiegach? Czy jest tu ktoś, kto używał peeling kawitacyjny Xiaomi? 🙂

Pozdrawiam!


Inne recenzje na blogu, które mogą Cię zainteresować:
SUSZARKA XIAOMI MI IONIC
SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN
SZCZOTKA PROSTUJĄCA LIDL

Don`t copy text!