Oceniam 10 zużytych kosmetyków

5
(1)

Trochę z opóźnieniem, ale w końcu jest – kwietniowy projekt denko, a w nim 10 zużytych kosmetyków. Zapraszam na szybkie oceny każdego z nich.

PROJEKT DENKO KWIECIEŃ 2026

denko kwiecień 2026

Essence Juicy Bomb – fajny budżetowy błyszczyk, ładnie wygląda na ustach i nawet dobrze się na nich trzyma. Kiedyś chętnie do niego wrócę, ale pewnie wybiorę dla urozmaicenia inny kolor.

Clayly – serum typowo nawilżające, z dodatkiem peptydu miedziowego i kolagenem. Używało mi się go przyjemnie, ładny zapach, ok działanie, a pompka wydobywała je prawie do ostatniej kropli, co bardzo doceniam, bo do samego końca było bezproblemowe. Szkoda, że krem z tej serii nie działa podobnie, bo przez to mam problem ze zużyciem końcówki.

Maska Eveline 24 Gold – taka przeciętna maska do twarzy. Nie wiem po co miałabym ją zmywać, bo po rozsmarowaniu dobrze się wchłania i nie ma ciężkiej konsystencji. Działanie takie ok po prostu, ale nic szczególnego.

Krem Eveline z ceramidami – przyjemny krem, odżywczy, ale dosyć lekki i nieobciążający. Taka całkiem ok podstawowa pielęgnacja dla mniej wymagającej skóry.

projekt denko kwiecień 2026

Krem myjący Isana – używam do demakijażu i sprawdza się dobrze. Jest lżejszy, dlatego trochę wolniej rozpuszcza tusz niż masełka, za to zostawia skórę przyjemnie miękką i bez tłustej warstwy. Fajnie sprawdza się też do porannego mycia. Zużyłam już kilka opakowań, a teraz dla urozmaicenia wróciłam do robienia swojego olejku myjącego DIY.

Antyperspirant Dove – działa świetnie, dobrze chroni, nie robi białych plam, jednak nie każdemu spodoba się jego zapach, który jest świeży i ładny, jednak też mega mocny. Mi się podoba, ale wiem, że gryzie się z perfumami.

Odżywka Onlybio Hydra Repair – dla moich włosów niestety trochę za lekka, dlatego zużyłam mieszając z bogatszymi maskami.

denko kosmetyczne kwiecień 2026

Żel Dove Hydrate – sprawdza się bardzo fajnie, jest gęstszy, nie wysusza, ma przyjemny zapach.

Isana Olejowa Pielęgnacja – to tylko trochę łagodniejsza wersja żeli Isana, ale też potrafi wysuszyć skórę, dlatego mieszam go z olejkiem pod prysznic Isana Med.

Kallos Rosemary – bardzo fajny szampon oczyszczający, który nie wysusza i nie podrażnia skóry głowy. Litrowa butla starczyła na mnóstwo użyć, ale mega szkoda, że nie była z pompką, bo używałoby się go dużo wygodniej.

 

To już cały projekt denko kwiecień 2026. Znasz któryś z tych produktów?


Zobacz również te wpisy:

Twoja ocena

Opinie: 5 / 5. Liczba opinii: 1

Don`t copy text!