Przygotowałam małe zestawienie kodów rabatowych i zniżek, może akurat komuś się przyda. Tylko do miejsc które znam i z których sama korzystam.

KODY RABATOWE I ZNIŻKI NA ZAKUPY

Kody rabatowe i zniżki - 10zł Refunder, 100zł Westwing, 50zł Booking, darmowy przejazd Uber
 

♥ Refunder – dodatkowe 10zł za pierwsze zakupy

Refunder to platforma, w której można uzyskać zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych. Lista sklepów jest ogromna – ponad 600! Myślę, że każdy znajdzie wśród nich wiele sklepów, z których zazwyczaj korzysta 🙂 Jest tam m.in. Douglas, Sephora, Allegro, Aliexpress, Multikino, Empik, Komputronik czy Pyszne.pl. W sumie byłam w szoku, że z aż tylu miejsc można dostać zwrot pieniędzy i głównie to skłoniło mnie do założenia tam konta. To i fakt, że uwielbiam zakupy internetowe i głupio tak nie skorzystać z okazji na małe oszczędności 😉

Aby dostać 10zł na start w Refunder trzeba założyć konto z tego linkuKLIK

Dodatkowe 10zł otrzymacie do zwrotu za swoje pierwsze zakupy powyżej 50zł.

Oczywiście można założyć konto w Refunder bez użycia mojego linku, ale wtedy niestety nie przyznają żadnych dodatkowych pieniędzy.

Przy korzystaniu z Refundera warto zainstalować wtyczkę do przeglądarki, którą znajdziecie na stronie Refunder. Wtyczka sama podpowiada o zniżce w danym sklepie. Wystarczy kliknąć aktywuj i cashback zostanie uwzględniony przy robieniu zakupów. Ja przyznaję, że bez tej wtyczki nigdy nie pamiętałabym o przysługującym zwrocie. Wtyczka na szczęście ‘myśli’ za mnie i nie pozwala mi zapomnieć 🙂

Na telefonie można skorzystać z aplikacji mobilnej. Przez nią wchodzimy do określonego sklepu i dokonujemy zakupu.

Wypłaty można dokonywać po zgromadzeniu 45zł ze zwrotów.

 

♥ Westwing kod rabatowy -100zł

Westwing to sklep z pięknymi rzeczami do domu (meble i dodatki), które nie należą jednak do najtańszych, dlatego warto przy zakupach chociaż trochę obniżyć ich cenę. Ja posiadam kod rabatowy dający zniżkę -100zł przy zakupach powyżej 600zł. Tutaj znajdziecie link, dzięki któremu otrzymacie zniżkę → KLIK.

Sama korzystałam z kodu innej osoby podczas zakupów i wszystko działało bez problemu, kod od razu nabił się w koszyku.
Zniżka tylko dla nowych klientów Westwing do ich pierwszych zakupów.

 

♥ Booking kod rabatowy -50zł za rezerwację hotelu

Myślę, że zniżki -50zł na Booking nie trzeba nikomu przedstawiać. Ja zawsze przed rezerwacją hotelu korzystam z kodów znalezionych w internecie lub od znajomych i mogę potwierdzić, że to działa. Udostępniam Wam też mój kod rabatowy -50złKLIK. Zwracajcie uwagę na wymaganą, minimalną wartość rezerwacji.

 

♥ Uber – darmowy przejazd

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników mam kod na darmowy przejazd Uberem. Możecie skorzystać z tego linku → KLIK lub użyć kodu 7dx820.

Wartość przejazdu jest zależna od danego miasta. Niestety nie mogę znaleźć dokładnych informacji ile wynosi w jakim mieście, ale niedawno we Wrocławiu było to bodajże 10zł. Kwota powinna się pojawić po skorzystaniu z kodu.

To już wszystkie kody rabatowe i zniżki, jakie posiadam na tą chwilę. Wszystkie z miejsc, które znam i z których sama korzystałam. Jeżeli ktoś potrzebuje, to może śmiało korzystać. Jeżeli jakiś kod nie działa, to dajcie mi o tym znać w komentarzu lub mailowo 🙂