FOREO LUNA 3 recenzja szczoteczki do cery mieszanej!

Poznałam już bardzo dobrze szczoteczki soniczne FOREO w wersji mini, jednak od dawna ciekawiły mnie wersje podstawowe, które oprócz dogłębnego oczyszczania oferują również funkcję masażu anti-aging. To właśnie ta funkcja ciekawiła mnie najbardziej, bo nie będę ukrywać, że zachowanie młodego wyglądu i spowolnienie procesu starzenia skóry są dla mnie priorytetem. Nie spodziewałam się jednak po LUNIE 3 dużych zmian w oczyszczaniu skóry, ale zostałam bardzo mocno zaskoczona! Tym mały spoilerem zapraszam na recenzję FOREO LUNA 3. Standardowo zamieszczam tutaj dużo istotnych informacji, efekty stosowania i moją opinię o sonicznej szczoteczce oraz masażerze do twarzy 🙂

FOREO LUNA 3

FOREO LUNA 3

Soniczna szczoteczka i masażer do twarzy FOREO LUNA 3 różni się LUNY 2 kilkoma szczegółami – zwiększono powierzchnię wypustek oraz stały się one dłuższe i bardziej miękkie. Zmiany te zapewniają jeszcze lepsze oczyszczanie przy zwiększonej delikatności dla skóry. Dzięki temu LUNA 3 jest idealnym sprzymierzeńcem w codziennym oczyszczaniu skóry i po intensywnym wysiłku fizycznym. Funkcja masażu dodatkowo pozwala zrelaksować mięśnie i stanowi świetną profilaktykę przeciwzmarszczkową.

Cena: 849zł

FOREO LUNA 3 – specyfikacja

Liczba poziomów pulsacji: 16
Bateria starcza na: 650 użyć

APLIKACJA FOREO

Aby rozpocząć używanie szczoteczki sonicznej FOREO LUNA 3, należy ją odblokować w aplikacji FOREO! W aplikacji ustawia się czas mycia i intensywność pulsacji oraz włącza się funkcję masażu. Połączenie z aplikacją jest również potwierdzeniem oryginalności szczoteczki!

FOREO LUNA 3 opinie

FOREO LUNA 3 – jaką wybrać?

W przeciwieństwie do szczoteczek mini, szczoteczka LUNA 3 występuje w różnych wersjach przeznaczonych do konkretnego rodzaju skóry. W tym przypadku nie wybieramy szczoteczki ze względu na kolor, który najbardziej Nam się podoba, lecz dobieramy ją do potrzeb skóry! To bardzo ważne, bo szczoteczki różnią się wypustkami. Do wyboru są 3 warianty.

Różowa FOREO LUNA 3 – do cery normalnej
Fioletowa FOREO LUNA 3 – do cery wrażliwej
Niebieska FOREO LUNA 3 – do cery mieszanej i tłustej

Ja posiadam wersję do skóry mieszanej i to jej dotyczy ta recenzja. Nie mam niestety porównania z innymi szczoteczkami LUNA 3. Moja wersja posiada różnorodną wielkość wypustek (największe i najbardziej oczyszczające na górze, idąc w dół wypustki są coraz mniejsze, na dole są najdelikatniejsze). Góra szczoteczki świetnie sprawdza się do oczyszczania okolicy nosa.

FOREO LUNA 3 blog

FOREO LUNA 3 – masaż anti-aging

Najciekawszą dla mnie funkcją FOREO LUNA 3 jest masaż anti-age. Na początku nie wiedziałam, jak korzystać z funkcji masażu, ale z odpowiedzią przyszła mi aplikacja FOREO For You. To właśnie w niej znajdziemy aż 4 opcje masażu przeznaczone do różnych partii twarzy i skierowane do walki z konkretnymi problemami. Masaż trwa określony czas, a jego dokładne wykonanie zilustrowane jest na filmiku. Poniżej zostawiam opis wszystkich masaży dostępnych w LUNA 3.

Eyes on the Prize

2-minutowy, ujędrniający masaż okolicy oczu i brwi. Zapobiega powstawaniu zmarszczek i kurzych łapek oraz redukuje opuchliznę.

Nothing but Neck

2-minutowy, ujędrniający i relaksujący masaż szyi, który pomaga przywrócić skórze młody wygląd.

Contour Crazy

4-minutowy masaż twarzy, który uelastycznia skórę na policzkach, czole, szyi i linii żuchwy, konturuje i ujędrnia.

Magic Touch

2-minutowy masaż szyi i okolicy żuchwy, który napina skórę i pomaga zredukować zmarszczki mimiczne.

 

FOREO LUNA 3 – jak włączyć masażer?

Tryby masażu w FOREO LUNA 3 nie są osobną opcją w menu i na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma ich w aplikacji. Aby do nich dojść należy kliknąć przycisk START, a następnie na samym dole kliknąć na zdanie “Przejdź do zabiegów masujących”.

FOREO LUNA 3 masaż anti-aging

FOREO LUNA 3 – efekty

Znając wcześniej LUNĘ mini 2 i LUNĘ mini 3 nie spodziewałam się, że zostanę jakoś szczególnie zaskoczona efektami oczyszczającymi szczoteczki sonicznej, a jednak było inaczej! LUNA 3 do cery mieszanej ma zdecydowanie lepiej oczyszczające wypustki, które świetnie sprawdzają się przy mojej tłustej cerze! Skóra oczyszczona jest tak dobrze, że kompletnie nie czuję potrzeby używania peelingów. Stały się one dla mnie dosłownie zbędne. Czasami w okolicy nosa pojawiają mi się jakieś suche skórki, ale wtedy wystarczy, że skupię się bardziej na oczyszczaniu tego miejsca i po sprawie. Fajną opcją jest również używanie raz na jakiś czas najwyższego, 16 poziomu, który spokojnie zastąpi tradycyjny peeling. Nie polecam jednak używać go zbyt często, bo zbyt mocnym oczyszczaniem można sobie zaszkodzić.

FOREO LUNA 3 recenzja

FOREO LUNA 3 – moja opinia

Czas na podsumowanie recenzji FOREO LUNA 3, czyli moją opinię o najnowszej generacji szczoteczki sonicznej FOREO. Jeżeli przeczytaliście całą recenzję, to na pewno nie zaskoczy Was fakt, że jestem bardzo zaskoczona tym, jak LUNA 3 świetnie oczyszcza moją skórę! W końcu i ja dzięki stosowaniu samej LUNY, nie muszę już sięgać po peelingi! Skóra jest gładka, dogłębnie oczyszczona, a do tego niespodzianki przestały mnie lubić ♥

Nie byłam na początku przekonana do wielkości LUNY 3, bo jest spora, ale wbrew obawom jej wielkość nie przeszkadza w używaniu. Nie jest może tak komfortowa w trzymaniu jak wersja mini, ale nadrabia większą powierzchnią oczyszczającą, co jest jej zdecydowanym plusem.

Podoba mi się również opcja masażu i filmy instruktażowe jak go wykonywać, aby uzyskać pożądane rezultaty. Super opcja na początek przygody z regularnym masażem twarzy i szyi 🙂

Jeżeli szukasz czegoś więcej niż oczyszczanie, to LUNA 3 jest dobrym wyborem. Pamiętaj tylko o tym, aby dobrać odpowiednią wersję do potrzeb Twojej skóry! 🙂

Mam nadzieję, że moja recenzja FOREO LUNA 3 okaże się dla Was przydatna i pomocna. Jeżeli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście tu odpowiedzi, to śmiało zadawajcie je w komentarzach. Na samym dole znajdziecie również linki do wszystkich recenzji FOREO, które pojawiły się na blogu, a LUNĘ 3 znajdziecie tutaj 🙂

Pozdrawiam!

Recenzje FOREO:
FOREO UFO
FOREO LUNA mini 3
FOREO LUNA mini 2
LUNA MINI 3 vs LUNA mini 2