Odżywka Love Beauty & Planet Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów!

Marka Love Beauty & Planet miała niedawno swoją premierę w Polsce. Produkty cechują piękne zapachy i ozdobne opakowania wykonane z tworzyw z recyklingu. Po dłuższym namyśle, co wybrać jako pierwsze do wypróbowania, skusiłam się na odżywkę Love Beauty and Planet muru muru i róża. Jest ze mną już prawie dwa miesiące, więc dziś zapraszam na jej recenzję.

Odżywka Love Beauty and Planet opinie Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów!

 

Odżywka Love Beauty & Planet muru muru i róża

Różana odżywka Love Beauty & Planet z masłem muru muru przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych. Ma je nawilżać, wygładzać i przywracać ich naturalny blask. Produkt wegański, bez silikonów, parabenów i barwników. W składzie znajdziemy olej kokosowy, masło muru muru i absolut różany.

Cena: 35zł
Pojemność: 400ml
Dostępność: Rossmann
Należy ją zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia
Odżywka Love Beauty & Planet Muru Muru i Róża recenzja, opinie, skład

 

Właściwości odżywki Love Beauty & Planet muru muru

Odżywka Love Beauty & Planet znajduje się w pięknym, ale niezbyt wygodnym w użyciu opakowaniu. Plastik jest twardy, a sama odżywka ciężko się z niego wydobywa, dlatego żeby zaoszczędzić sobie zabawy i nerwów, trzymam ją zawsze do góry nogami. Konsystencja jest treściwsza, ale bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Jest również bardzo wydajna.

Love Beauty & Planet odżywka Muru Muru i Róża recenzja, opinie, skład

 

Działanie różanej odżywki Love Beauty & Planet

Już przy nakładaniu na włosy różanej odżywki Love Beauty & Planet, czuć bardzo przyjemne wygładzenie i rozplątywanie włosów. Po wysuszeniu włosy są gładkie, nieobciążone i tak jak opisał to producent – delikatnie nawilżone. Dla mnie to takie przeciętne nawilżenie. W pierwszy dzień włosy wyglądają ładnie, ale w drugi widać, że przydałaby się im dodatkowa dawka pielęgnacji. Z tego powodu sięgam po odżywkę Love Beauty & Planet od czasu do czasu, nie używam jej co każde mycie.

Ogólnie to produkt, którego bardzo przyjemnie się używa (pomijając opakowanie), ale nie ma co liczyć na wybitne właściwości pielęgnacyjne. Pewnie lepiej sprawdzi się u osób, które nie mają suchych i zniszczonych włosów jak ja.

Beauty & Planet odżywka opinie Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów Rossmann

 

Perfumy do włosów

Na koniec zostawiłam najważniejszą cechę odżywki Love Beauty & Planet. Jej zapach, który jest fenomenalny, intensywny i śmiało sprawdzi się jako perfumy do włosów. Perfumy, które są wyczuwalne na włosach przez dwa dni, aż do następnego mycia! Nieważne czy trzymam ją przez chwilę czy 15 minut i tak włosy pachną mega intensywnie przez długi czas. Czuć go również na dłoniach. Jeżeli myślicie, że to coś podobnego do np. Papaya Hair Food, to nie, to zdecydowanie wyższy level zapachowy, a sam zapach to różane perfumy w przepięknym wydaniu, obok których ciężko przejść obojętnie ♥

Dajcie znać, czy używałyście już produktów Love Beauty & Planet i co o nich sądzicie!

Pozdrawiam!

Don`t copy text!