EVENING STAR NEONAIL 6522 ♥

Kolekcja Diamonds NeoNail to moi ulubieńcy wśród lakierów hybrydowych i to właśnie lakiery z tej serii goszczą w ostatnich miesiącach na moich paznokciach. Chwaliłam ostatnio Prima Donna i Miss Diva, ale dopiero teraz odkryłam prawdziwy hit kolekcji – Evening Star NeoNail

Evening Star NeoNail 6522 z kolekcji Diamonds

EVENING STAR NEONAIL

Kolekcja Diamonds to piękne, brokatowe lakiery hybrydowe w siedmiu kolorach. 5 z nich znajdziecie tutaj → swatche kolekcji Diamonds NeoNail.

Evening Star NeoNail to ciemniejszy odcień niebieskiego, który rozjaśnia i rozświetla duża ilość srebrnych drobinek brokatu. Blask jest piękny, ale nie jest tandetny czy przesadzony. Dodaje za to trójwymiarowości i wyjątkowości.

Malowanie paznokci Evening Star to czysta przyjemność. Lakier jest gęsty, zostaje tam gdzie go nałożymy i kryje perfekcyjnie już przy jednej warstwie. Łatwo nakłada się go przy skórkach, a samo malowanie to jakaś godzinka. Ja zawsze oglądam przy tym jakiś serial lub włączam YT i czas mija błyskawicznie. Jedyne o czym należy pamiętać, to dłuższe trzymanie go w lampie, żeby na pewno dobrze się utwardził.

Evening Star NeoNail swatch na paznokciach, blog, opinie
Evening Star NeoNail swatche, blog, opinie
Evening Star NeoNail swatche na paznokciach, blog, opinie

 

Evening Star NeoNail to kolor, który będzie często gościł na moich paznokciach, bo to zdecydowanie moje klimaty. Mam w podobnym kolorze obudowę do telefonu, którą możecie kojarzyć z niektórych zdjęć, bo co jakiś czas odbija się w jakimś przedmiocie (od lat zmieniam modele, ale ciągle wracam do tej samej obudowy), plecak i nawet samochód, także chyba nie ma wątpliwości, że go uwielbiam ♥

Evening Star NeoNail swatch słońce

 

Dzisiaj, po 3 tygodniach, czas na nowe paznokcie i po raz kolejny wyląduje na nich Evening Star NeoNail. Jeżeli wpadł Wam w oko i zastanawiacie się nad zakupem, to jak najbardziej warto. Pracuje się z nim bardzo łatwo, ma genialne krycie i świetnie prezentuje się na paznokciach.

Dajcie znać, co o nim sądzicie!

Pozdrawiam!