SEASIDE WOODS YANKEE CANDLE

Czas na ostatnią nowość Yankee Candle, jaką ostatnio nabyłam. Opisywałam już na blogu piękną kolekcję Q1 2019, w której znalazły się najładniejsze kwiatowe zapachy, jakie kiedykolwiek miałam okazję poznać, a musicie uwierzyć mi na słowo, że wosków YC i nie tylko poznałam przez lata setki. Jeżeli jesteście ich ciekawi, to linki znajdziecie na dole. Teraz czas na bardziej letnią nowość – wosk Seaside Woods Yankee Candle. Wiem, że wiele z Was chowa kominki wraz z nadejściem ciepłych, wiosennych dni i wyciąga je dopiero jesienią, ale dla mnie sezon na piękne zapachy w domu trwa cały rok ♥

SEASIDE WOODS YANKEE CANDLE opinie, blog

 

SEASIDE WOODS YANKEE CANDLE

Seaside Woods Yankee Candle to zapach, który kupiłam w ciemno i obstawiałam, że mi się nie spodoba, bo nie jestem fanką drzewnych i męskich aromatów. To wrażenie nie opuściło mnie po odebraniu przesyłki, ale całkiem możliwe, że byłam z góry do niego uprzedzona. Przez to chwilę poczekał na swoją kolej, a ja w między czasie wypaliłam kilka zapachów Yankee Candle z USA, które kupiłam w zeszłym miesiącu. Ostatnio trafiłam jednak na sporo pochlebnych opinii o tym zapachu, dlatego w końcu dałam mu szansę i na pewno nie żałuję, chociaż pełnego zachwytu też nie ma.

Seaside Woods Yankee Candle to złożona i nieoczywista kompozycja, jak na YC przystało. Mamy tutaj połączenie drewna, cytrusów i kwiatów, choć ja najbardziej czuję otulającą woń, która bardzo mnie zaskoczyła, bo nie spodziewałam się jej w tym zapachu. To taka kaszmirowa, ciepła nuta, bardzo przyjemna. Oprócz niej wyczuwam też odrobinę męskich perfum, a czasami wybija się delikatna słodycz. Ogólnie zapach jest przyjemny i wbrew moim obawom nie dominują w nim nuty, które mogłyby mnie drażnić.

Wosk ma dużą moc, więc fanów delikatnych zapachów może przytłoczyć. Ja lubię go palić w ciepłe dni przy otwartym oknie, gdy delikatny wietrzyk roznosi go po całym mieszkaniu. W takim wydaniu podoba mi się najbardziej!

Inne nowości Yankee Candle 2019:
FLORAL CANDY YANKEE CANDLE
SWEET MORNING ROSE YANKEE CANDLE
BLUSH BOUQUET YANKEE CANDLE
BELGIAN WAFFLES YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!