PROMOCJA ROSSMANN -55% KWIECIEŃ 2019 – co warto kupić?

Po raz kolejny w Rossmannie odbędzie się promocja, która od wielu lat cieszy się niesamowitą popularnością. W kwietniu 2019 czas bowiem na kolejną promocję Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu. Wiem, że wiele osób czeka na nią niecierpliwie, dlatego dzisiaj przychodzę z pierwszymi informacjami o kwietniowej edycji. Pojawiły się już wstępne informacje, standardowo przygotowałam też propozycje produktów, które warto kupić na promocji -55% na kolorówkę. Na końcu znajdziecie też moje zakupy z poprzedniej edycji. Zapraszam!

PROMOCJA ROSSMANN -55% KWIECIEŃ 2019 Co warto kupić?

 

PROMOCJA ROSSMANN -55% KWIECIEŃ 2019 – MAKIJAŻ

Piękny początek sezonu -55% na makijaż

Promocja najprawdopodobniej startuje 19 kwietnia 2019.
Dla wybrańców promocja dostępna będzie wcześniej, najprawdopodobniej od 16 kwietnia 2019.
Osoby, które mają możliwość wcześniejszego skorzystania z promocji -55%, otrzymują zaproszenie VIP od Rossmanna. Warto też zajrzeć do zakładki “Dla Ciebie” w aplikacji.Z promocji można skorzystać maksymalnie 3 razy na jedną kartę klubu Rossmann.
Promocja -55% dla członków klubu Rossmann.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić minimum 3 różne produkty do makijażu. Kupowane produkty muszą mieć różne kody kreskowe. Promocją objętą są kosmetyki do makijażu, jednak od wielu lat podczas promocji można również kupić taniej produkty do pielęgnacji ust oraz odżywki do rzęs i paznokci. Myślę, że tym razem też tak będzie.

 

PROMOCJA ROSSMANN -55% NA KOLORÓWKĘ KWIECIEŃ 2019 – CO WARTO KUPIĆ?

Na jedną z poprzednich promocji -55% przygotowałam obszerny wpis z kosmetykami do makijażu, które mam i polecam. Są tam swatche, opisy i zdjęcia wszystkich produktów. Odsyłam Was więc w pierwszej kolejności do tego wpisu, bo myślę, że tam znajdziecie najwięcej ciekawych informacji o tym, co warto kupić na promocji. Są tam również moje zakupy z poprzedniej edycji -> CO WARTO KUPIĆ – PROMOCJA ROSSMANN -55%

Zostawiam również listę recenzji produktów, które można kupić na promocji.

 

 

Poniżej możecie zobaczyć moje zakupy z poprzedniej promocji -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie. Standardowo celowałam w produkty własne Rossmanna, bo pozostałą kolorówkę można kupić taniej w sklepach internetowych i to bez promocji. Większość z tych kosmetyków opisałam na blogu. Linki do recenzji znajdziecie powyżej w sekcji makijaż.

PROMOCJA ROSSMANN -55% KWIECIEŃ 2019 - co kupić?
Promocja Rossmann -55% kwiecień 2019 na kosmetyki do makijażu. Promocja w Rossmannie -49% na kolorówkę.

 

Zawsze korzystałam z promocji na kolorówkę, ale tym razem chyba odpuszczam, bo tak naprawdę niczego nie potrzebuję. Ewentualnie może skuszę się na jakąś ciekawą nowość, o ile coś wpadnie mi w oko.

Dajcie znać, czy skorzystacie z kwietniowej promocji -55% i czy są jakieś fajne nowości, które planujecie kupić!

Zobacz również: Dlaczego nie kupię więcej tuszu w Rossmannie?
Poprzednie promocje na kolorówkę i moje zakupy: październik 2018, kwiecień 2018, październik 2017, kwiecień 2017

♥ KOLEJNA PROMOCJA W ROSSMANNIEPROMOCJA ROSSMANN MAJ 2019

Pozdrawiam!

Don`t copy text!