BLUSH BOUQUET Yankee Candle

Wiosna się jeszcze nie zaczęła, a ja już skończyłam swoją przygodę z wiosennymi nowościami YC. Wypaliłam niedawno ostatni kawałek ostatniego wosku, więc czas podzielić się z Wami opinią na jego temat. Tym razem to kolejna propozycja dla fanów kwiatów w formie pięknych perfum. Poznajcie i dajcie się uwieść Blush Bouquet Yankee Candle.

BLUSH BOUQUET Yankee Candle opinie, blog

 

BLUSH BOUQUET Yankee Candle

Blush Bouquet Yankee Candle to piękna, kwiatowa mieszanka, w której na główny plan wyłania się piwonia. Fani tych kwiatów na pewno będą usatysfakcjonowani, bo zapach jest niezwykle przyjemny dla nosa. To perfumeryjna kompozycja, ale w naprawdę ładnym wydaniu. Na pewno nikogo nie zmęczy i nie przytłoczy, bo ma w sobie wiosenną lekkość. Mi osobiście bardzo przyjemnie przebywa się w pomieszczeniu wypełnionym Blush Bouquet Yankee Candle. Zapach stanowi bardzo przyjemne tło i napawa optymizmem.

Nuty głowy: kwiat wiśni.
Nuty serca: piwonia, słodki groszek, lilia.
Nuty bazy: ambra.

Muszę przyznać, że Yankee Candle przeszło samych siebie z wiosennymi nowościami, bo zapachy nie odbiegają jakością od porządnych perfum! Nie obrażę się, jeżeli pojawi się niedługo więcej tak pięknych kompozycji ♥ Podsumowując wszystkie zapachy z wiosennej kolekcji Sunday Brunch, nadal moim niekwestionowanym ulubieńcem jest Sweet Morning Rose ♥ Na drugim miejscu plasuje się Blush Bouquet, za nim Floral Candy, a na samym końcu odstający od reszty Belgian Waffles. Wszystkie zapachy opisałam na blogu, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany któryś z nich, to poniżej zamieściłam linki do wszystkich recenzji. Z ostatnich nowości YC przede mną jeszcze Seaside Woods, który na sucho mnie nie porywa, ale słyszałam, że jest bardzo ładny.

Dajcie znać, co sądzicie o wiosennych nowościach Yankee Candle i który zapach jest Waszym ulubieńcem!

Recenzje innych zapachów z kolekcji:
FLORAL CANDY YANKEE CANDLE
SWEET MORNING ROSE YANKEE CANDLE
BELGIAN WAFFLES YANKEE CANDLE

Nowości YC 2019:
SEASIDE WOODS YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!