Miss Diva NeoNail i swatche NeoNail Diamonds Collection

Kolekcja NeoNail Diamonds Collection, w której znalazły się piękne, błyszczące kolory, od razu skradła moje serce. Szczerze podobają mi się wszystkie bez wyjątku! Ostatecznie skusiłam się jednak na 5 z 7, bo uznałam, że srebro i złoto nie są mi potrzebne. Kupiłam Diamond Angel, Electric Woman, Evening Star, Prima Donna i Miss Diva. Wszystkie kolory możecie zobaczyć na swatchach, a Miss Diva NeoNail dodatkowo również na moich paznokciach.

NeoNail Diamonds Collection - Diamond Angel, Prima Donna, Evening Star, Electric Woman, Miss Diva

NEONAIL DIAMONDS COLLECTION

Kolekcja NeoNail Diamonds to zestaw 7 uwodzicielskich, brokatowych kolorów. Kolekcja jest nietypowa, ponieważ powstała z udziałem fanów, a cała akcja nosiła nazwę #MojaKolekcjaNeoNail. Najpierw wytypowali oni jej nazwę, później ambasadorów, a na końcu wybrali kolory lakierów. Fani zdecydowali, że w kolekcji Diamonds znajdzie się srebro (Sugar Queen), czerwień (Miss Diva), fiolet (Prima Donna) i turkus (Diamond Angel). Pozostałe kolory wybrali ambasadorzy – złoto (Iconic Style), zieleń (Electric Woman) i granat (Evening Star).

NeoNail Diamond Angel, Prima Donna, Evening Star, Electric Woman, Miss Diva - swatche kolekcja Diamonds NeoNail

 

NEONAIL DIAMONDS COLLECTION – SWATCHE

Swatche wszystkich odcieni możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej. Myślę, że w miarę wyraźnie udało mi się pokazać efekt jaki dają, choć możecie wierzyć mi na słowo, że na żywo wyglądają jeszcze ładniej i jeszcze piękniej się mienią! Ja jestem nimi zachwycona ♥ Najpiękniejsze kolory to dla mnie bez dwóch zdań niebieski Evening Star, fioletowy Prima Donna i czerwony Miss Diva.

Miss Diva NeoNail 6520

 

MISS DIVA NEONAIL

Długo rozmyślałam, który kolor wypróbować jako pierwszy na paznokciach. Wybór ułatwiły mi zbliżające się Walentynki, bo w końcu co pasuje bardziej na ten dzień niż piękna, głęboka i uwodzicielka czerwień, jaką jest Miss Diva NeoNail. Kiedyś byłam wielką fanką Catwalk Indigo i myślałam, że nie potrzebuję już żadnej czerwieni z drobinkami, ale Miss Diva bije ją na głowę! Mogę ją śmiało nazwać moim ideałem ♥

Miss Diva NeoNail wydaje się najrzadszym lakierem ze wszystkich kolorów z kolekcji Diamonds (choć wcale rzadka nie jest, po prostu jest trochę rzadsza niż reszta), dlatego warto uważać przy malowaniu przy skórkach. Najlepiej robić to dokładnie wyczyszczonym o brzeg butelki pędzelkiem i nakładać cienkie warstwy. Cienkie warstwy wpłyną również pozytywnie na utwardzanie, bo wszystkie lakiery są mocno napigmentowane i może być problem przy utwardzaniu ich słabszymi lampami. Lepiej robić to trochę dłużej niż standardowo. Dwie cienkie warstwy bez problemu zapewnią pełne krycie.

Miss Diva NeoNail swatche, opinie o kolekcji Diamonds NeoNail
Miss Diva NeoNail swatche na paznokciach
Miss Diva NeoNail 6520 swatche, opinie

Mam podobne, brokatowe lakiery hybrydowe NeoNail – Sparkling Flower i Ocean Drops. Oba cudownie lśnią srebrem, jednak kolekcja Diamonds zdecydowanie je przebija – kolory są piękne i głębokie, a brokat tworzy subtelniejszy i wyraźniejszy efekt. Polecam je wszystkim fankom brokatu i błysku na paznokciach!

Dajcie koniecznie znać, co sądzicie o kolekcji Diamonds i Miss Diva NeoNail! Jestem również ciekawa, który kolor najbardziej wpadł Wam oko!

Pozdrawiam!

Don`t copy text!