Lovely Liquid Camouflage 02 – intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy

Na ostatniej promocji -55% w Rossmannie na kolorówkę kupiłam kilka produktów, których recenzje pojawią się w najbliższym czasie na blogu. Zaczynam od jednego z największych hitów tamtej promocji, czyli korektora Lovely Liquid Camouflage, który określany jest jako intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy. Po długich namysłach zdecydowałam się na odcień 02, ale robiłam w Rossmannie swatche wszystkich kolorów, więc znajdziecie tutaj też małe ich porównanie.

Lovely Liquid Camouflage opinie, blog

 

LOVELY LIQUID CAMOUFLAGE – KOREKTOR DO TWARZY

Lovely Liquid Camouflage to korektor, który sztormem wszedł na Instagram i blogi. Według opisu producenta jest to intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy. Korektor posiada duży aplikator (Jumbo) w formie gąbeczki i ma zapewniać precyzyjne ukrycie niedoskonałości. Występuje w 3 kolorach – 01, 02, 03. Kamuflaż nie zawiera parabenów i nie był testowany na zwierzętach! ♥

Cena: 13,49zł
Pojemność: 8ml
Lovely Liquid Camouflage - intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy 02

 

Lovely Liquid Camouflage 02 – aplikator i działanie

Aplikator w korektorze Lovely Liquid Camouflage jest bardzo duży i określenie Jumbo jak najbardziej do niego pasuje. Niektórzy uważają go za niewygodny, ale ja nie mam z nim problemu, bo służy mi on tylko do nabierania produktu.

Korektor na twarzy wygląda naprawdę ładnie! Nie nazwałabym go jednak intensywnie kryjącym, a raczej dobrze kryjącym. Z małymi niedoskonałościami radzi sobie bezproblemowo, ale większe lekko przebijają. Nie ma jednak z tym problemu, bo można dołożyć kolejną warstwę i dalej wygląda idealnie.

Dodam jeszcze, że używam go głównie na niedoskonałości, bo moja problematyczna skóra pod oczami nie lubi cięższych korektorów. Słyszałam za to, że sprawdza się również jako baza pod cienie.

Lovely Liquid Camouflage - intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy 02 opinie, blog

 

Lovely Liquid Camouflage – kolory

Tak jak wspominałam, korektor Lovely Liquid Camouflage występuje w 3 kolorach01, 02, 03. Przed zakupem trochę rozmyślałam na tym, który wybrać. Zrobiłam na ręce swatche wszystkich odcieni i doznałam szoku, bo były strasznie jasne. Wygrzebałam więc trójkę, bo super bladziochem nie jestem i poszłam z nią do kasy. Coś mnie tknęło, żeby popatrzeć jeszcze na swatche i szok. Wszystkie kolory mocno ściemniały i po 10 minutach okazało się, że 03 to zdecydowanie nie kolor dla mnie. Wahałam się między 02 i 01, jedynki nie było, wzięłam więc 02 i na szczęście idealnie udało mi się trafić z odcieniem, choć długo miałam myśli, że pewnie się nie polubimy.

Na szczęście na twarzy Lovely Liquid Camouflage tak mocno nie ciemnieje – warto mięć to na uwadze przy wyborze koloru. Na początku jest jasny i odznacza się od podkładu, jednak po chwili ładnie się z nim stapia.

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmienia się kolor 02 na ręce po ok. 5-10 minutach. Na początek wersja na opalonej dłoni.

Lovely Liquid Camouflage 02 - swatche, kolory, opinie
Lovely Liquid Camouflage 02 opinie i swatche

 

Tutaj wersja na jasnej skórze – widać dużą różnicę w kolorze. Nie zwracajcie uwagi na to, że nie wygląda tu zbyt ładnie, bo nałożyłam go byle jak, tylko po to, aby pokazać jak ciemnieje. Nałożony na skórę i delikatnie wklepany gąbką lub palcem wygląda ślicznie.

Lovely Liquid Camouflage korektor do twarzy 02 swatche
Lovely Liquid Camouflage 02 opinie, swatche

 

Wniosek z tego taki, że przed zakupem Lovely Liquid Camouflage trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem koloru, bo nie jest on oczywisty. Zróbcie swatche na ręce, poobserwujcie zmianę koloru i weźcie poprawkę na to, że na twarzy aż tak mocno nie ściemnieje. W sumie to trochę loteria, ale ogólnie korektor jest bardzo dobry, więc warto zaryzykować z zakupem. Dobrą okazją do tego będzie promocja -55% w Rossmannie, która zapewne już w kwietniu (cena na promocji to ok. 6zł!). Trzeba jednak się spieszyć, bo jasne kolory błyskawicznie znikają z półki.

Recenzje Wibo i Lovely:
PUDER LOVELY BANANA CHOCOLATE I WHITE CHOCOLATE
PUDER WIBO BANANA, LOVELY HD I LOVELY BAMBOO
POMADA WIBO BLONDE
POMADA WIBO LIGHT BLONDE
RÓŻ WIBO BLUSH CREME 2

WIBO UNICORN TEARS
WIBO PHOTOGENIC STICK
KOREKTOR LOVELY NO MORE DARK CIRCLES
BŁYSZCZYK LOVELY H2O
PUDER LOVELY COOKING TIME

Pozdrawiam!

Don`t copy text!