FLORAL CANDY YANKEE CANDLE

Kolejny wosk z nowej, wiosennej kolekcji Sunday Brunch Yankee Candle został wypalony, więc czas napisać o nim kilka zdań. Jak wiecie pierwszy zapach, którego recenzja pojawiła się w zeszłym tygodniu na blogu, totalnie mnie zachwycił i uważam go za wiosenny ideał (Sweet Morning Rose Yankee Candle ♥). Dzisiejszy bohater niestety aż tak piękny nie jest, ale w sumie nie można też powiedzieć o nim nic złego. Zapraszam do bliższego poznania Floral Candy Yankee Candle.

FLORAL CANDY YANKEE CANDLE opinie, blog, recenzja

 

FLORAL CANDY YANKEE CANDLE

Floral Candy Yankee Candle to nadal zapach z gatunku kwiatowych z lekką nutą słodyczy, ale tutaj kwiatów jest zdecydowanie więcej. To mocno kwiatowy mix, ale w bardzo ładnym wydaniu dzięki dodatkowi słodyczy. Przyznam szczerze, że nie rozróżniam w nim poszczególnych kwiatów pomimo tego, że korzystam aktualnie z kominka elektrycznego, w którym woski pachną ładniej i wyraźniej czuć nuty zapachowe. Według opisu znajdziemy tutaj jaśmin, bez, fiołki, wiciokrzew, watę cukrową, brzoskwinię i porzeczkę. Całość tworzy ładną, perfumeryjną i bardzo kobiecą kompozycję.

Jak można zauważyć opisuję Floral Candy Yankee Candle bez zachwytów, bo zachwytów nie ma głównie z jednego powodu. Wosk często nie dociera do mojego nosa, tworzy głównie przyjemne tło, a najbardziej wyczuwam go siedząc niedaleko kominka. Właśnie z tego powodu nie skuszę się na kolejną sztukę, ale mimo wszystko i tak cieszę się, że go poznałam. Wiele osób się nim zachwyca, więc może i u Was będzie podobnie.

Nuty głowy: wata cukrowa, brzoskwinia, czerwona porzeczka.
Nuty serca: jaśmin, bez, różowy wiciokrzew.
Nuty bazy: fiołki.

Inne zapachy z kolekcji:
BELGIAN WAFFLES YANKEE CANDLE
BLUSH BOUQUET YANKEE CANDLE
SWEET MORNING ROSE YANKEE CANDLE

Nowości YC 2019:
SEASIDE WOODS YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!