PROMOCJA ROSSMANN 2+2 STYCZEŃ 2019 | ZADBAJ O SIEBIE, ZADBAJ O NATURĘ

Nowy Rok Rossmann rozpoczyna od kolejnej promocji 2+2 gratis. Promocja bez zaskoczeń, taka sama jak w zeszłym roku, jednak to jedna z tych fajniejszych promocji, na jakie możemy trafić w Rossmannie. Spodoba się ona fanom naturalnych produktów, zarówno tych kosmetycznych jak i środków czystości i żywności. Jej hasło przewodnie to Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę. Tak w skrócie prezentuje się promocja Rossmann 2+2 styczeń 2019, a dokładne szczegóły promocji, co warto kupić i moje zakupy z zeszłorocznej edycji znajdziecie poniżej 🙂

ROSSMANN – PROMOCJA STYCZEŃ 2019

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 STYCZEŃ 2019 | ZADBAJ O SIEBIE, ZADBAJ O NATURĘ

 

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 STYCZEŃ 2019

Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę

Promocja trwa od 9 do 18 stycznia 2019 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.
Na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

 

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty z kategorii zdrowe odżywianie i produkty przyjazne naturze. W zeszłym roku promocją były objęte naturalne kosmetyki, środki czystości przyjazne naturze i zdrowa żywność. Myślę, że w tym roku będzie tak samo.Kupowane produkty muszą mieć różne kody kreskowe. Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 STYCZEŃ 2019 CO KUPIĆ, MOJE ZAKUPY

 

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 STYCZEŃ 2019 – CO KUPIĆ?

Na zdjęciu możecie zobaczyć, co kupiłam na zeszłorocznej promocji 2 plus 2 gratis zadbaj o siebie, zadbaj o naturę. Z większości produktów byłam bardzo zadowolona, jedynie szampon się u mnie nie sprawdził. Poniżej zostawiam listę recenzji produktów, które najprawdopodobniej będzie można kupić podczas promocji. Tworzona jest na podstawie zeszłorocznej edycji. Lista będzie aktualizowana do startu promocji 2 + 2 gratis styczeń 2019 🙂

EDIT – Lista zaktualizowana, zgodna z aktualną promocją, w której znalazło się znacznie mniej kosmetyków niż rok temu, za to tym razem bardziej postawiono na te naprawdę naturalne. W zeszłym roku była to trochę loteria. W tym jest inaczej, chociaż i tutaj znalazły się produkty, o których nie można powiedzieć, że należą do naturalnych 😉 Niestety nie wszystkie naturalne kosmetyki zaliczono do promocji, a tylko cześć wybranych. Nie ma m.in. rokitnikowego peelingu do skóry głowy Natura Siberica, który możecie zobaczyć na zdjęciu moich zeszłorocznych zakupów. Z balsamów EOS wybrano tylko kilka – wersje podstawowe i w sztyfcie.

OLEJ KOKOSOWY NIERAFINOWANY
(świetny w pielęgnacji i w kuchni)

Ze środków czystości polecam bardzo płyn do szyb Frosch. Fajne produkty ma również Yope, jednak z tego co kojarzę nie są one dostępne w każdym Rossmannie. Z naturalnych produktów kosmetycznych warto zwrócić uwagę na takie firmy jak Alterra czy Petal Fresh oraz na serię Bielenda Botanic Spa Rituals i maseczki Dermaglin.

Dajcie znacie, czy planujecie skorzystać ze styczniowej promocji 2+2 gratis w Rossmannie. Ja w sumie niczego nie potrzebuję, ale myślę, że i tak się na coś skuszę. Naturalne kosmetyki i zdrowa żywność zawsze na tak!

Pozdrawiam!

Don`t copy text!