Autumn Pearl Yankee Candle | Q3 2018

Jesienna kolekcja Q3 2018 Yankee Candle trafiła do Nas stosunkowo późno i w bardzo okrojonej wersji. Znalazł się w niej tylko jeden zapach, Autumn Pearl. Długo zwlekałam z zakupem. Nabyłam go razem z zimową kolekcją i niezbyt spieszyłam się z wypróbowaniem. W styczniu w końcu wylądował w kominku i odpłynęłam, bo Autumn Pearl Yankee Candle to zdecydowanie zapach, w którym można się zakochać!

Autumn Pearl Yankee Candle - opinie i recenzja

 

Autumn Pearl Yankee Candle

Autumn Pearl Yankee Candle według opisu ze stron to połączenie orchidei z wanilią, frezją i watą cukrową. Połączenie standardowo dla Yankee nietypowe i ciężkie do wyobrażenia. Wyszło jednak przepięknie! Zapach od pierwszej chwili zachwyca cudowną nutą wanilii z watą cukrową i bardzo delikatnymi kwiatami. Jest słodko, jest lekko, a jednocześnie bardzo konkretnie. To typowy otulacz, ciepły i relaksujący. Po czasie słodycz spada na dalszy plan i zapach staje się bardziej perfumeryjny i elegancki, z pudrowymi nutami. W tym obliczu pozostaje do końca.

Ja jako fanka słodkich zapachów oczywiście najbardziej lubię pierwsze chwile z Autumn Pearl, wtedy mam takie “wow, jakie to jest piękne! ♥”. Później oczywiście nadal jest pięknie, ale już bez tak ogromnej ekscytacji.

Moc wosku jest bardzo dobra, otula swym pięknym zapachem przez długi czas. Jeżeli lubicie słodkie, otulające, pudrowe i lekko perfumeryjne zapachy, to jest to coś dla Was!

Nuty głowy: różowa orchidea, jabłko, śliwka
Nuty serca: jaśmin, różana herbata, frezja
Nuty bazy: paczula, kremowa wanilia, wata cukrowa

 

Niedawno do Polski trafiły nowe zapachy z kolekcji Sunday Brunch. Zapachy są typowo wiosenne, słodkie i kwiatowe, czyli wręcz idealne dla mnie. Na pewno kupię wszystkie 4, jak tylko pojawią się w sprzedaży wszystkie woski z kolekcji. Niestety jak to często bywa, na woski trzeba trochę dłużej poczekać, są za to już świece i samplery.

Zimowa kolekcja Q4 2018:

Pozdrawiam!

Don`t copy text!