YANKEE CANDLE FROSTY GINGERBREAD | Q4 2018

Kilka zapachów bezsprzecznie kojarzy się z grudniem i magicznym, świątecznym czasem. Soczyste pomarańcze z goździkami, mandarynki, choinka i pyszne pierniczki! Te ostatnie zaserwował Nam w tym roku Yankee w postaci Frosty Gingebread Yankee Candle. Zapach idealny dla fanów pierników i aromatycznych przypraw!

YANKEE CANDLE FROSTY GINGERBREAD blog, opinie - zimowa kolekcja Q4 2018

 

YANKEE CANDLE FROSTY GINGERBREAD

Frosty Gingerbread Yankee Candle to mieszanka cynamonu, wanilii, gałki muszkatołowej, imbiru, goździków i piernika. Jak łatwo się więc domyśleć, jest bardzo aromatycznie i nie brakuje tu rozgrzewających, intensywnych przypraw. Zapach to typowe pierniczki i to w bardzo intensywnej odsłonie. Pomimo dużej intensywności aromat nie gryzie w nos ani nie drażni, jak to często bywa w przypadku podobnych zapachów. Tutaj jest miło i przyjemnie. Po dłuższym czasie w kominku, przyprawowe nuty powoli ustępują miejsca przyjemnej, mleczno – waniliowej mieszance, która mocno go łagodzi i dodaje odrobiny słodyczy.

ak podsumowałabym Frosty Gingerbread Yankee Candle? Zapach typowych pierniczków! Mocny, intensywny, aromatyczny. Może to nic odkrywczego, ale na pewno to jedna z najlepszych odsłon piernikowych aromatów Yankee.

Pozostałe zapachy z kolekcji Q4 2018:
WINTER WONDER YANKEE CANDLE
GLITTERING STAR YANKEE CANDLE
ICY BLUE SPRUCE YANKEE CANDLE

Znacie Frosty Gingerbread Yankee Candle i inne zapachy z kolekcji Q4 2018? 🙂

Pozdrawiam!

Don`t copy text!