WINDY DAY SEMILAC 548 SWEATER WEATHER | Miętowy sweterek ♥

W końcu czuję się dobrze, więc zmotywowałam się do zrobienia nowych paznokci. Miałam to zrobić dokładnie 2 tygodnie temu, ale co się odwlecze to nie uciecze 😉 Przekonałam się za to po raz kolejny, że nie lubię gołych paznokci, zdecydowanie wolę je w kolorze. Próbowałam też zrobić zdobienie, ale ostatecznie je usunęłam, bo pomimo tego że podobają mi się wymyślne wzory u innych, sama wolę je w jednym kolorze, ewentualnie z jednym brokatowym paznokciem dla przełamania nudy. Cóż, chyba jeszcze długo pozostanę niemodna, ale przejmuję się tym. W końcu to mi mają się podobać moje paznokcie i to ja mam się czuć z nimi dobrze 🙂 Na co tym razem się zdecydowałam? Na piękna nowość z kolekcji Sweater WeatherWindy Day Semilac 548

WINDY DAY SEMILAC 548 SWEATER WEATHER opinie, blog

 

SEMILAC SWEATHER WEATHER

Sweater Weather to kolekcja, która została stworzona na jesień, a mi kojarzy się bardzo zimowo. Kolory to przygaszone pastele, które dzięki dodatkowi malutkich drobinek brokatu zyskują bardzo przytulny i wyjątkowy charakter. W kolekcji znajdziemy miętę (Windy Day), błękit (Cold as Ice), fiolet (Stay in Bed) i 3 odcienie różu (Tea Please, Time to Wine i Lazy Morning). Róż to nie moja bajka, za to w trzech pierwszych zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

WINDY DAY SEMILAC 548 SWEATER WEATHER opinie, blog, swatch, swatches

 

WINDY DAY SEMILAC 548

Windy Day Semilac to piękna, przygaszona mięta z dodatkiem miętowego brokatu. Mięta, która w niektórym świetle wpada dalikatnie w błękit. Brokat w tym odcieniu w naturalnym świetle nie rzuca się szczególnie w oczy, za to wpływa na wyjątkowy charakter lakieru, nadając mu przytulnego, ciepłego klimatu. W sztucznym świetle drobinki zaczynają delikatnie lśnić.

Z lakierem pracuje się bezproblemowo. Do pełnego krycia wystarczą dwie cieniutkie warstwy, chociaż po jednej wygląda już całkiem dobrze. Maluje się nim łatwo i utwardza się bezproblemowo (lampa 36W).

WINDY DAY SEMILAC 548 swatche na paznokciach, opinie
WINDY DAY SEMILAC 548 swatch, opinie, blog
SEMILAC WINDY DAY opinie, blog, swatche, swatch
WINDY DAY SEMILAC swatche na paznokciach, opinie, blog

 

Muszę przyznać, że Windy Day Semilac prezentuje się cudownie na paznokciach, pracuje się z nim również bezproblemowo, dlatego jestem bardzo zadowolona z zakupu. Widziałam na zdjęciach, że świetnie wygląda też w macie, więc całkiem możliwe, że dla kolekcji Sweater Weather w końcu skuszę się na matowy top, o którym rozmyślam od dawna.

To teraz czas na Was! Znacie nową kolekcję Semilac Sweater Weather? Jakiś kolor wpadł Wam w oko? Dajcie również znać, co sądzicie o Windy Day! Ja jestem baaaaardzo na tak ♥

Pozdrawiam!

Don`t copy text!