PROMOCJA ROSSMANN 2+2 GRUDZIEŃ 2018 | ZASADY, CO WARTO KUPIĆ?

Kolejna promocja Rossmann 2+2 gratis rusza już za kilka dni! Tym razem promocja szczególnie ucieszy rodziców, ponieważ objęte są nią produkty do pielęgnacji dziecięcej. Promocja spodoba się również włosomaniaczkom! Poniżej znajdziecie zasady promocji Rossmann 2+2 grudzień 2018 oraz kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę.

PROMOCJA ROSSMANN GRUDZIEŃ 2018

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 GRUDZIEŃ 2018 | ZASADY, CO WARTO KUPIĆ?

 

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 GRUDZIEŃ 2018

Pielęgnuj tak, jak kochasz

Promocja trwa od 10 do 18 grudnia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.
Na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty do pielęgnacji dziecięcej. Kupowane produkty muszą mieć różne kody kreskowe. Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 GRUDZIEŃ 2018 – CO WARTO KUPIĆ?

Niestety nie podpowiem, co warto kupić z myślą o pielęgnacji typowo dla dzieci, ponieważ ich nie mam. Mogę za to polecić kilka produktów, które znam i lubię. Znają je również i polecają włosomaniaczki. Mowa o szamponie BabyDream i olejku BabyDream, który świetnie sprawdza się w pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry oraz do olejowania włosów. Sama kilka lat temu używałam go do włosów i byłam z niego bardzo zadowolona. Jest tani i ma przyjemny skład.

Co sądzicie o grudniowej promocji 2+2 gratis? Skorzystacie z promocji? Ja raczej odpuszczam 😉

Pozdrawiam!