GLITTERING STAR YANKEE CANDLE | Q4 2018

Czas na kolejny zapach z nowej, zimowej kolekcji Yankee Candle Q4 2018 Holiday Sparkle! Po ciekawym i zaskakującym Winter Wonder, czas na równie interesujący Glittering Star Yankee Candle. Co tu dużo mówić, to kolejny wosk, który może znaleźć wielu fanów!

GLITTERING STAR YANKEE CANDLE opinie, blog | Zimowa kolekcja Q4 2018

 

GLITTERING STAR YANKEE CANDLE

Glittering Star Yankee Candle to kolejny wosk, który zaskakuje kombinacją zapachową. Mamy tutaj mieszankę porzeczki, śliwki, imbiru, gałki muszkatołowej, paczuli, bursztynu, drzewa sandałowego i drewna gwajakowego, czyli kolejny zapach z cyklu “jak to w ogóle może pachnieć?!”. Na sucho wosk z niczym mi się nie kojarzył, ale patrząc na etykietę i opis miałam przeczucie, że będzie ciekawie i tak właśnie jest. Na początku wyczuwalne nuty to owoce, które z czasem ze słodkich stają się bardziej wytrawne i nieoczywiste. Wyczuwam tu porzeczki i słodką śliwkę, które powoli przenikają nutą przypraw i drzewa sandałowego, a sam zapach ewoluuje z owocowego do aromatu ładnych perfum. Im dłużej wosk jest w kominku, tym bardziej wyczuwalne są w nim delikatnie męskie nuty zapachowe. Moc wosku jest bardzo dobra. Zapach jest dobrze wyczuwalny, ale też nikogo nie powinien zmęczyć intensywnością.

Jak widzicie Glittering Star Yankee Candle to kolejny zapach, z którym nie można się nudzić, bo zmienia się z czasem i zaskakuje. Ja najbardziej lubię jego pierwsze oblicze, gdy jest bardziej owocowy i powoli przechodzi w zapach perfum. Trzeba jednak przyznać, że sama kompozycja jest bardzo unikalna i ma coś w sobie.

Pozostałe zapachy z kolekcji Q4 2018:
WINTER WONDER YANKEE CANDLE
FROSTY GINGERBREAD YANKEE CANDLE
ICY BLUE SPRUCE YANKEE CANDLE

Znacie Glittering Star Yankee Candle i inne woski z kolekcji Q4 2018? 🙂

Pozdrawiam!

Don`t copy text!