KALENDARZE ADWENTOWE 2018 dostępne w DM

Ostatnio na blogu pojawiło się zestawienie kosmetycznych kalendarzy adwentowych 2018 dostępnych w Polsce. Dzisiaj dla odmiany przygotowałam przegląd kalendarzy adwentowych dostępnych w DM. Dlaczego akurat DM? Bo wiem, że dużo osób ma dostęp do tych drogerii. Wiele osób ma również niedaleko do najbliższych stacjonarnych DM, które znajdują się m.in. w Niemczech i Czechach. Dodatkowo DM ma ogromny wybór kalendarzy adwentowych swoich marek własnych i marek znanych w Europie lub na całym świecie. Dzisiaj dalej pozostaniemy w tematyce kosmetycznej, ale pojawią się też dwa ciekawe kalendarze adwentowe z herbatą i zdrową żywnością.

KALENDARZE ADWENTOWE 2018 DOSTĘPNE W DM

KALENDARZ ADWENTOWY LOREAL 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY LOREAL 2018

Zacznę od nietypowej propozycji, jaką jest kalendarz adwentowy LOreal. Czym różni się od innych kalendarzy adwentowych? Tym, że trzeba go złożyć… W pudełku mamy kosmetyki, torebki i naklejki z numerkami. Dzięki temu możemy sami ustalić, co ma się znaleźć w poszczególnym dniu i stworzyć kalendarz na prezent. W kalendarzu znajdują się produkty pielęgnacyjne, makijażowe i do włosów. Zawartość wygląda bardzo obiecująco, jednak nie jest to tani zestaw.

Kalendarz adwentowy LOreal: cena 50€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY BALEA 2018 - opinie, zawartość, cena
KALENDARZ ADWENTOWY BALEA MEN 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY BALEA 2018 I BALEA MEN

Jednym z najchętniej kupowanych kalendarzy dostępnych w DM jest kalendarz adwentowy Balea. Znajdziemy w nim 24 kosmetyki z serii świątecznej. Na stronie można zobaczyć, co znajduje się w środku. Panowie również nie mogą się czuć pokrzywdzeni, ponieważ stworzono kalendarz adwentowy dla mężczyzn Balea Men z 24 kosmetykami. Kalendarz adwentowy Balea można dostać w Polsce na Allegro. Ceny wahają się w granicy 100-150zł.

Kalendarz adwentowy Balea: cena 15€, dostępny TUTAJ i TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY ALVERDE 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY ALVERDE 2018

Tym razem propozycja dla fanów kosmetyków naturalnych, kalendarz adwentowy Alverde. 24 okienka kryją w sobie miniatury kosmetyków, 5 okienek z ampułkami i 2 z foremkami. Produkty mają całkiem przyjemne pojemności. Bardzo ciekawi mnie ten kalendarz i gdybym miała okazję wybrać się do DM przed grudniem, to całkiem możliwe, że to właśnie z nim wyszłabym z drogerii. Na Allegro można go kupić za ok. 150zł (już z wysyłką).

Kalendarz adwentowy Alverde: cena 20€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY CATRICE 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY CATRICE 2018

Następną propozycją jest kolejny kalendarz DIY. Kalendarz adwentowy Catrice zawiera 24 pełnowymiarowe produkty, 24 papierowe torebki w 4 wzorach i 24 złote naklejki. Niestety jest dostępny tylko online na stronie DM.

Kalendarz adwentowy Catrice: cena 35€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY ESSENCE 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY ESSENCE 2018

W sprzedaży stacjonarnej można za to dostać kalendarz adwentowy Essence, siostrzanej marki Catrice. Plusem jest to, że jest tańszy i nie jest to kalendarz DIY, tylko mamy tu wysuwane pudełeczka z kosmetykami. W kalendarzu znajdują się produkty pełnowymiarowe do makijażu oczu, ust, twarzy i paznokci.

Kalendarz adwentowy Essence: cena 25€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY ESSIE 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY ESSIE 2018

Dla fanek lakierów tradycyjnych ciekawą propozycją jest kalendarz adwentowy Essie. W środku znajdują się 24 produkty, a wśród nich klasyczne i żelowe lakiery Essie oraz produkty do pielęgnacji paznokci. 7 produktów pełnowymiarowych, 11 miniatur i 6 niespodzianek. Niestety nie należy do najtańszych.

Kalendarz adwentowy Essie: cena 50€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY NIVEA 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY NIVEA 2018

Kalendarz adwentowy Nivea zawiera 24 produkty, miniatury i kilka akcesoriów. Wszystkie produkty pokazane są na stronie DM. Jest dostępny tylko online.

Kalendarz adwentowy Nivea: cena 30€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY NYX 2018 SUGAR TRIP - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY NYX 2018 SUGAR TRIP

Jednym z kalendarzy dla fanek makijażu jest kalendarz adwentowy Nyx. Znajduje się nim 14 pomadek do ust w formule matowej i błyszczącej oraz 10 cieni do powiek. Niektóre kolory pomadek są naprawdę odważne. Jest niebieska, jest i czarna, znajdzie się też kilka ciemnych odcieni. Cienie głównie w ciepłej tonacji. Zawartość i kolory możecie zobaczyć na stronie.

Kalendarz adwentowy Nyx: cena 49,5€, dostępny TUTAJ
W Polsce dostępny w sklepach internetowychKLIK
Ceny bardzo rożne, zależnie od sklepu – różnica ok. 50zł!

KALENDARZ ADWENTOWY MAYBELLINE 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY MAYBELLINE 2018

Kalendarz adwentowy Maybelline zawiera kosmetyki do makijażu oraz akcesoria typu zalotka, pilniczek, pęseta. Zawartość można zobaczyć na stronie.

Kalendarz adwentowy Maybelline: cena 35€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY TREND IT UP 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY TREND IT UP 2018

Kolejna marka własna DM, czyli kalendarz adwentowy Trend It Up. Znajdziemy w nim kosmetyki do makijażu (oczy, twarz, paznokcie). Na stronie podany jest tylko spis produktów znajdujących się w kalendarzu. Przyznaję, że wielokrotnie byłam w DM, ale nigdy nie zwróciłam uwagi na tą markę i ich kosmetyki.

Kalendarz adwentowy Trend It Up: cena 28€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ DM BIO 2018 - opinie, zawartość, cena

 

KALENDARZ ADWENTOWY ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ DM BIO 2018

Koniec z kalendarzami z kosmetykami, czas na coś do jedzenia! 😀 Kalendarz adwentowy DM Bio to pyszna propozycja zawierająca 24 zdrowe przekąski. Wszystkie produkty są oczywiście bio i wyglądają bardzo smakowicie. Kalendarz wydaje się też być dobrze wykonany. Co tu dużo mówić, sama chętnie odliczałabym z nim dni do Świąt!

Kalendarz adwentowy DM Bio: cena 23€, dostępny TUTAJ

KALENDARZ ADWENTOWY Z HERBATĄ DM BIO 2018 - opinie, zawartość, cena

KALENDARZ ADWENTOWY Z HERBATĄ DM BIO 2018

Na koniec zostawiłam prosty i tani kalendarz adwentowy z herbatą DM Bio. W środku znajdują się 24 różne herbaty w numerowanych torebkach. Pomimo swej prostoty bardzo przypadł mi do gustu. Wyróżnia go również cena, ponieważ kosztuje tylko 3€, a wiele kalendarzy adwentowych z herbatami potrafi kosztować niemałe pieniądze.

Kalendarz adwentowy z herbatą DM Bio: cena 3€, dostępność TUTAJ

 

Wszystkie wymienione kalendarze dostępne są w drogeriach DM w Niemczech. W innych krajach dostępne są na pewno kalendarze adwentowe marek własnych DM (Balea, Alverde, DM Bio, Trend It Up), jednak nie wiem, czy pozostałe, wymienione kalendarze kosmetyczne również tam będą. Najlepiej przed wybraniem się na zakupy sprawdzić ich dostępność na stronie DM odpowiedniej dla konkretnego państwa.

Co sądzicie o kalendarzach adwentowych dostępnych w DM? Wpadł Wam jakiś w oko? 🙂

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
KOSMETYCZNE KALENDARZE ADWENTOWE 2018
KALENDARZ ADWENTOWY DOUGLAS
KALENDARZ ADWENTOWY RITUALS
POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE DO 100ZŁ
POMYSŁY NA DROŻSZE, EKSKLUZYWNE PREZENTY ŚWIĄTECZNE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!