BLACK FRIDAY W ROSSMANNIE – PROMOCJA ROSSMANN LISTOPAD 2018

Długo nie było informacji o promocji w Rossmannie, a to dlatego, że tym razem Rossmann przygotował ją na koniec listopada, a dokładniej na Black Friday. Promocja rozpoczęła się wczoraj, jednak nie miałam możliwości opublikować wpisu wcześniej. Pozostały jednak 3 dni do końca, więc jest jeszcze dużo czasu na upolowanie ciekawych produktów w przyjemnych cenach! 🙂 Promocja Rossmann BLACK FRIDAY listopad 2018 obowiązuje na perfumy, zestawy świąteczne, torebki by Jemioł i zabawki dla dzieci. Polecam zapoznać się zasadami promocji, które znajdują się poniżej, ponieważ jest inaczej niż zawsze! Promocja nadal dla członków klubu Rossmann, jednak nie jest to już opcja z otrzymywaniem gratisów i potrzebą kupowania określonej ilości produktów.

BLACK FRIDAY W ROSSMANNIE - PROMOCJA ROSSMANN LISTOPAD 2018

 

PROMOCJA ROSSMANN BLACK FRIDAY LISTOPAD 2018

Promocja na perfumy i zestawy prezentowe z okazji Black Friday!

Promocja trwa od 23 do 26 listopada 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.

TUTAJ można wygodnie przejrzeć listę produktów objętych promocją.

Aby skorzystać z promocji należy kupić przynajmniej 1 produkt spośród perfum, zestawów prezentowych, torebek by Jemioł oraz zabawek dla dzieci objętych promocją. Można kupić maksymalnie 10 produktów objętych promocją.

 

BLACK FRIDAY ROSSMANN 2018 – CO WARTO KUPIĆ?

Promocja BLACK FRIDAY ROSSMANN obowiązuje na zestawy prezentowe, których w Rossmannie jest w tym roku naprawdę dużo, dlatego to dobra okazja do kupienia ich na prezent na Mikołajki lub Święta. Sama w zeszłym roku skorzystałam z podobnej promocji (1+1 gratis) kupując na prezent zestawy Nivea dla mężczyzn. W tym roku widziałam m.in. bardzo fajne zestawy Bielenda Botanic Spa Rituals (są dwa rodzaje). Z perfum dostępnych w Rossmannie bardzo lubię zapachy Calvin Klein, które cechuje dobry stosunek ceny do jakości i pojemności. Moim ulubionym zapachem jest Obsession Night Calvin Klein, a mój facet używa od długiego czasu CK One. To tylko dwa przykłady, a samych zapachów jest naprawdę dużo i każdy może znaleźć coś dla siebie 🙂

Generalnie uważam, że warto zwrócić uwagę na promocję Black Friday w Rossmannie, ponieważ niektóre produkty są w naprawdę fajnych cenach! Plusem jest również to, że od razu wiemy, co ile kosztuje i nie jesteśmy zmuszeni do kupowania określonej ilości produktów, aby otrzymać zniżkę.

Czy skorzystam z promocji? Myślę, że tak, ale nie dla siebie, a na prezenty dla innych. Chociaż nie powiem, wpadło mi w oko kilka zestawów prezentowych, chociażby zestaw świąteczny balsamów do ust EOS 🙂

Co sądzicie o listopadowej promocji BLACK FRIDAY w Rossmannie? Skorzystacie? 🙂

Zobacz również:
KALENDARZE ADWENTOWE 2018
KALENDARZE ADWENTOWE 2018 DM
POMYSŁY NA PREZENTY DO 100ZŁ
POMYSŁY NA DROŻSZE PREZENTY ŚWIĄTECZNE
CZY WARTO KUPIĆ KALENDARZ ADWENTOWY DOUGLAS?

Pozdrawiam!

Don`t copy text!