Pielęgnacja dłoni z ORPHICA TOUCH – rękawiczki nawilżające, peeling i krem do rąk

Uwielbiam dbać o dłonie, sięgam codziennie po krem do rąk i chętnie stosuje dodatkowe zabiegi, które pomagają mi polepszyć ich stan. Uważam również, że jest dużo prawdy w stwierdzeniu, że dłonie są Naszą wizytówką i potrafią sporo powiedzieć o człowieku. Tym razem o moje dłonie pomogła mi zadbać marka Orphica, dzięki której miałam okazję poznać rękawiczki nawilżające oraz peeling i krem do rąk z serii Orphica Touch. Dzisiaj opowiem Wam o tym, jak się u mnie sprawdziły 🙂

Pielęgnacja dłoni z ORPHICA TOUCH - rękawiczki nawilżające, peeling i krem do rąk

 

ORPHICA TOUCH RĘKAWICZKI NAWILŻAJĄCE

Rękawiczki Orphica Touch mają za zadanie dogłębnie nawilżyć dłonie, poprawić stan skóry i otoczyć ją warstwą ochronną wiążącą wodę. Składniki aktywne zastosowane w rękawiczkach wpływają na regenerację skóry i koją podrażnienia. W opakowaniu znajdują się 4 pary rękawiczek, które starczają na 4 zabiegi, co odpowiada miesięcznej kuracji (stosuje się je raz w tygodniu).

Cena: 119zł
Opakowanie: 4 pary rękawiczek

ORPHICA TOUCH rękawiczki skład

 

Nawilżające rękawiczki do rąk Orphica to produkt, który zainteresował mnie najbardziej. Uwielbiam szybką i intensywną kurację dla dłoni, która działa dogłębniej niż stosowany codziennie krem do rąk. W opakowaniu znalazłam 4 pary rękawiczek przeznaczone na 4 zabiegi. Mam już miesięczną kurację za sobą, a pierwszy zabieg wykonałam zaraz po zrobieniu zdjęć, tak bardzo byłam ich ciekawa 🙂

ORPHICA TOUCH rękawiczki nawilżające

 

Rękawiczki Orphica Touch mają uniwersalną wielkość, która powinna sprawdzić się u wszystkich. Na każdej z nich umieszczono pasek samoprzylepny, dzięki któremu można dopasować je idealnie do swoich dłoni. Mamy również podane, która jest prawa, a która lewa. Rękawiczki są dobrze zabezpieczone przed wyschnięciem. Miałam uszkodzoną jedną saszetkę, jednak nic im się nie stało – obie rękawiczki są ze sobą połączone, co zabezpiecza je przed kontaktem z powietrzem i wyschnięciem.

ORPHICA TOUCH rękawiczki opinie blog
ORPHICA TOUCH rękawiczki nawilżające opinie recenzja

 

Rękawiczki Orphica Touch wykonane są z porządnego materiału, dzięki czemu nie ma obawy, że się rozerwą. Długie paznokcie im nie groźne 😉 Nic się również z nich nie wylewa. Do moich dłoni przylegają dobrze, dzięki czemu mogłam w nich normalnie funkcjonować. Co prawda stawiam na relaks podczas takich zabiegów, ale zdarzyło się, że musiałam coś napisać na telefonie lub komputerze i nie miałam z tym najmniejszego problemu 😉 Są również bardzo dobrze nasączone płynem nawilżającym, dzięki czemu czułam komfort przez cały zabieg. Według producenta należy nakładać je na 15 minut, ale ja zawsze przedłużałam ten czas, aby zapewnić skórze jeszcze lepszą pielęgnację. Po zdjęciu rękawiczek część płynu pozostaje na dłoniach, więc warto ją wsmarować i wklepać, żeby nic się nie zmarnowało. Na skórze czuć intensywne nawilżenie, staje się ona miękka i gładka, a skórki wyglądają wręcz perfekcyjnie! Rękawiczki nie zostawiają nieprzyjemnej czy tłustej warstwy na skórze, dlatego dosyć szybko po zdjęciu można wrócić do normalnych czynności. Nawilżenie, zmiękczenie i lepszy stan dłoni wyczuwalne są przez dłuższy czas po zabiegu.

ORPHICA TOUCH peeling opinie

 

ORPHICA TOUCH PEELING DO RĄK

Peeling do rąk Orphica Touch to delikatny produkt złuszczający, który nadaje się do codziennego stosowania. Nawilża, zmiękcza i odżywia skórę oraz przyspiesza regenerację naskórka i łagodzi podrażnienia.

Cena: 79zł
Pojemność: 100ml
Należy go zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia

ORPHICA TOUCH peeling skład, opinie, blog

 

Peeling do rąk Orphica to kolejny ciekawy produkt z serii, który okazał się dużym urozmaiceniem mojej codziennej pielęgnacji, ponieważ już dawno nie miałam peelingu dedykowanego tej części ciała. Peeling jest nietypowy, ponieważ można stosować go każdego dnia. Posiada duże drobinki, które są delikatne dla skóry i na pewno jej nie podrażnią. Konsystencja jest bardzo przyjemna i tak samo korzysta się z peelingu. To taki przyjemny rytuał każdego wieczoru 🙂 Po użyciu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Regularne stosowanie pozytywnie wpływa na jej stan.

ORPHICA TOUCH krem do rąk opinie hand cream

 

ORPHICA TOUCH KREM DO RĄK

Krem do rąk Orphica Touch to produkt przeznaczony do codziennego stosowania. Regeneruje, nawilża, odżywia i zmiękcza suchą skórę dłoni.

Cena: 59zł
Pojemność: 75ml
Należy go zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia

ORPHICA TOUCH krem skład opinie blog

 

Krem do rąk Orphica to produkt, który początkowo wzbudził we mnie najmniejsze emocje, w końcu po krem do rąk sięgam wielokrotnie każdego dnia 😉 Szybko jednak się z nim polubiłam. Krem ma przyjemny, owocowy zapach, najintensywniejszy i najładniejszy ze wszystkich 3 produktów. Konsystencja jest lekka, krem błyskawicznie się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemniej warstwy na skórze, ale czuć nawilżenie, miękkość i komfort. Nie potrzebuję używać go w dużej ilości, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, dzięki czemu jest wydajny. Dobrze dba również o skórki. Ogólnie to bardzo fajny krem do codziennej pielęgnacji, po który chętnie sięgam każdego dnia.

ORPHICA TOUCH krem i peeling do rąk - konsystencja, opinie, działanie

 

Muszę przyznać, że produkty Orphica Touch stały się przyjemnym urozmaiceniem mojej codziennej pielęgnacji i każdy z nich sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Widzę również, że kompleksowa pielęgnacja dłoni przyniosła lepsze efekty niż stosowanie samego kremu do rąk. Z tej trójki najlepiej oceniam nawilżające rękawiczki Orphica Touch i chętnie sięgnęłabym po nie po raz kolejny! Krem do rąk i peeling również sprawdziły się bardzo dobrze, jednak to rękawiczki zapewniły mojej skórze najlepsze rezultaty 🙂

Znacie produkty Orphica Touch? Używałyście kosmetyki Orphica? Dajcie również znać, który z tych produktów same chciałybyście przetestować! 🙂

Pozdrawiam!

Don`t copy text!