Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond | Żelowa farba do włosów | Efekty na ciemny blond

Kilka miesięcy temu do sprzedaży weszły nowe, żelowe farby do włosów Schwarzkopf Pure Color. Skusiłam się na dwa odcienie. Jeden z nich pokazywałam już na blogu – Baby Blond. Dzisiaj pokażę Wam, jak prezentuje się farba Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond na włosach w kolorze ciemny blond.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond | Żelowa farba do włosów

SCHWARZKOPF PURE COLOR – ŻELOWA FARBA DO WŁOSÓW

Farba Schwarzkopf Pure Color posiada żelową formułę, która ma zapewnić długotrwały, wyrazisty kolor i cudowny blask. Dzięki zawartości aloesu, kaktusa i oleju jojoba ma również nawilżać włosy. Producent obiecuje łatwą aplikacje i zapewnia, że farba nie będzie spływać z włosów podczas farbowania.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - opinie, blog, efektyW opakowaniu Schwarzkopf Pure Color 10.0 znajdziemy tubkę z farbą, emulsję rozwijającą, odżywkę i rękawiczki. Nie podano na opakowaniu, jaki utleniacz zastosowano. Obstawiam, że jest to 9%, bo ma rozjaśniać do 4 tonów.

Farba ma zapewniać:

  • trwały kolor,
  • rozjaśnianie do 4 tonów,
  • doskonałe pokrycie siwych włosów,
  • włosy cudownie miękkie w dotyku.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - efekty na ciemny blond

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond

Przygotowanie farby Schwarzkopf Pure Color 10.0 jest bajecznie proste. Zawartość tubki z żelem koloryzującym przelewamy do buteleczki z emulsją rozwijającą, mieszamy przez chwilę do uzyskania jednolitego żelu i gotowe. Aplikacja jest tak samo prosta jak przygotowanie mieszanki koloryzacyjnej, ponieważ żel bardzo łatwo nakłada się na włosy. Samo nałożenie mieszanki na odrosty zajęło mi znacznie mniej czasu niż przy innych farbach. Przyzwyczaiłam się również do tego, że farba nie jest zbytnio widoczna na odrostach. Rozprowadzona na włosach nie ścieka z nich.

Farbę zawsze trzymam dłużej niż zaleca producent, 50 minut na odrostach i 10 minut na długości. Farba Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry ani oczu. Ogólnie nie powoduje żadnych nieprzyjemnych efektów, czasami można wręcz zapomnieć, że ma się ją na włosach. Włosy po farbowaniu były delikatnie wysuszone, ale wystarczył jeden seans z dobrą maską i wszystko wróciło do normy.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond – efektySchwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - efekt na ciemny blond

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond – efekty

Kolor po farbowaniu Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond wyszedł trochę ciemniejszy i bardziej beżowy niż Baby Blond, czyli zgodnie z tym, co można zobaczyć na opakowaniach obu farb. Dalej jest naturalnie i bez rudości. Podoba mi się, ale następnym razem sięgnę znowu po Baby Blond ze względu na to, że kolor wychodzi jaśniejszy i chłodniejszy.

Dajcie znać, czy stosowałyście już nowe farby Schwarzkopf Pure Color i czy jesteście zadowolone z efektów.

Inne farby blond, które mogą Cię zainteresować:

Pozdrawiam!