PROMOCJA ROSSMANN 2+2 LIPIEC 2018 | Spakuj ochronę na wakacje

Pojawiła się już informacja o kolejnej promocji 2+2 w Rossmannie. Przyznaje, że nie zaskoczyła mnie w ogóle, ponieważ już wcześniej sprawdziłam z ciekawości, jaka promocja była w lipcu zeszłego roku i w tym roku jest dokładnie to samo. Co ciekawego będzie można kupić w lipcu 2018 w Rossmannie? Produkty do opalania, po opalaniu, odstraszające owady i kosmetyczki. Akcja promocyjna nosi nazwę Spakuj ochronę na wakacje. Poniżej znajdziecie termin, zasady i szczegóły promocji.

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 LIPIEC 2018 | Spakuj ochronę na wakacje

 

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 LIPIEC 2018 

Promocja trwa od 10 do 19 lipca 2018 lub do wyczerpania zapasów.
Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.
Na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty do opalania, po opalaniu, odstraszające owady lub kosmetyczki (muszą mieć różne kody kreskowe). Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.UWAGA! Na promocję wchodzą również kremy do twarzy (całkiem duży wybór) oraz kremy BB i CC (również Skin 79).

Czy skorzystam z promocji? Raczej nie. Skusiłoby mnie ewentualnie, gdyby na promocję jako produkt po opalaniu wchodził żel aloesowy Skin79. Lubię również produkty do opalania Australian Gold, ale w Rossmannie wybór jest niewielki i tylko niskie SPF lub wersje z bronzerem, a te mnie nie interesują. Jeżeli macie swoje ulubione kremy do opalania, które są dostępne w Rossmannie, to dajcie znać w komentarzu, bo jestem ciekawa, czy jest tam coś godnego uwagi 🙂

A co Wy myślicie o tej promocji? Podoba się Wam? Planujecie z niej skorzystać? 🙂

Pozdrawiam!

Don`t copy text!