Krem myjący 3w1 LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5 od LOreal

Lubię nowości, nietypowe produkty i gadżety. Przez moje ręce przewinęła się już naprawdę duża liczba kosmetyków, dlatego coraz ciężej zainteresować mnie jakąś nowością, a jeszcze rzadziej zdarza się, że produkt jest dla mnie prawdziwym zaskoczeniem i odkryciem. Chętnie sięgam więc po innowacyjne produkty, szukając urozmaicenia i jakiejś perełki. Nie mogłam również przejść obojętnie obok Low Shampoo LOreal Elseve Total Repair 5, czyli kremu myjącego 3w1.

Krem myjący 3w1 LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5 od LOreal

 

CZYM JEST LOW SHAMPOO LOREAL?

Low Shampoo LOreal to nowe kremy myjące 3w1, które mają zapewnić potrójne działanie podczas zwykłego mycia włosów. Mają oczyszczać jak szampon, ułatwiać rozczesywanie jak odżywka i zapewniać intensywną pielęgnację włosów. Nie zawierają siarczanów, dlatego są produktami niskopieniącymi się. Mają również zapewniać 2x więcej odżywienia niż zwykły szampon i wspomagać zatrzymanie wody we włosach, a co za tym idzie, zabiegać ich przesuszaniu.

Dostępne są 3 wersje Low Shampoo:

  • Total Repair 5
  • Magiczna Moc Olejków
  • Color-Vive
Krem myjący 3w1 LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5 opinie

 

LOREAL LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5

Mam włosy suche i farbowane, dlatego zdecydowałam się na wersję Low Shampoo Total Repair 5 przeznaczoną do włosów suchych i zniszczonych. Produkt to gęsty krem o bardzo przyjemnym zapachu, zamknięty w ładnym i wygodnym opakowaniu z pompką.

Cena: 20zł
Pojemność: 400ml
Należy go zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia

Krem myjący 3w1 LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5 LOreal - skład, opinie

 

Low Shampoo LOreal to kosmetyk, który znacznie różni się od typowych szamponów. Jego gęsta konsystencja sprawia, że trzeba trochę cierpliwości przy jego nakładaniu i używaniu. Aby produkt zaczął się pienić, należy pamiętać o dobrym jego zwilżeniu. Ja nakładam go na wilgotne włosy i dodaje wody (moczę delikatnie włosy po raz drugi). Bez tego produkt jest tępy i mycie nie wchodzi w grę. Z dodatkiem wody pieni się nawet dobrze, a przynajmniej na tyle, że mycie staje się całkiem przyjemne. Producent zaleca, aby trzymać produkt na włosach przez 3 minuty i dopiero spłukać. Ja zawsze wykonuje krótki masaż i od razu spłukuję. Pomimo tego, że nie stosuję się do zaleceń producenta, jestem bardzo zadowolona z efektów 🙂

Low Shampoo Total Repair 5 pomimo, że jest produktem gęstym i odżywczym, to o dziwo bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Włosy są czyste, nie ma żadnego przyklapu, w sumie wyglądają jak po użyciu zwykłego szamponu. Jedynie w dotyku czuć różnicę. Dodatkowo świetnie wpływa na wygląd włosów, które bezproblemowo się rozczesują, stają się gładkie, nawilżone i wyglądają zdrowo. Ten efekt bardzo mnie zaskoczył, bo nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze je wygładzał i ujarzmiał. Nie jest to jednak produkt do codziennego stosowania, raczej w razie potrzeby, gdy nie mam czasu ani ochoty na używanie maski/odżywki lub wiem, że włosy będą wymagały częstego mycia. Stosowany regularnie wpływa na przyspieszenie przetłuszczania się włosów.

Jak długo włosy pozostają po nim świeże? To pytanie, na które ciężko mi odpowiedzieć. Normalnie myję włosy co dwa dni, gdy użyję Low Shampoo bywa różnie. Czasami włosy pozostają świeże tylko przez jeden dzień, czasami przez półtora, a czasami przez 2 dni wyglądają dobrze. Także w moim przypadku to loteria.

Krem myjący 3w1 LOW SHAMPOO ELSEVE TOTAL REPAIR 5 LOreal - działanie, recenzja, opinie, blog

 

Muszę przyznać, że w przypadku kremu myjącego 3w1 Low Shampoo Elseve Total Repair 5obietnice producenta zostały spełnione. Produkt rzeczywiście oczyszcza włosy jak szampon, ułatwia ich rozczesywanie jak odżywka i zapewnia intensywną pielęgnację, którą można porównać z dobrej jakości maską. Ma niestety również pewne wady – nie jest najłatwiejszy w użyciu i nie jest to również produkt do codziennego używania. Dlatego zdecydowanie polecam go osobom cierpliwym, lubiącym nowości i niestandardowe rozwiązania. Odradzam go natomiast osobom z przetłuszczającymi się włosami, bo zapewne się nie polubicie 😉

Dajcie znać, czy tak jak ja lubicie nowości, niestandardowe rozwiązania i czy testowałyście już kremy myjące Low Shampoo LOreal!

RECENZJE LOREAL, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:
MASKI LORAL CZYSTA GLINKA – CZERWONA, ZIELONA, CZARNA
LOREAL SUGAR SCRUBS PEELING OCZYSZCZAJĄCY KIWI

Pozdrawiam!

Don`t copy text!