LOREAL SUGAR SCRUBS peeling oczyszczający kiwi

Jak zapewne już wiecie, jestem fanką masek do twarzy Czysta Glinka LOreal. Zużyłam już czarną, czerwoną i zieloną i zdecydowanie mam ochotę na niebieską i żółtą. Oprócz masek w oko wpadły mi również nowe peelingi do twarzy i ust Sugar Scrubs. Miałam ochotę wypróbować je wszystkie, ale ostatecznie udało mi się dostać tylko peeling oczyszczający LOreal Sugar Scrubs i dzisiaj Wam o nim trochę opowiem 🙂

LOREAL SUGAR SCRUBS - peeling oczyszczający kiwi opinie, blog

 

LOREAL SUGAR SCRUBS

Peelingi LOreal Sugar Scrubs znajdują się w dokładnie takim samym opakowaniu jak maseczki Czysta Glinka. Jest ono wykonane z grubego szkła i plastikowej nakrętki. Opakowanie prezentuje się naprawdę ładnie i wygodnie się z niego korzysta. Pod nakrętką znajduje się również dodatkowe wieczko chroniące peeling przed wyschnięciem.

LOREAL SUGAR SCRUBS peeling oczyszczający kiwi opinie

 

LOREAL SUGAR SCRUBS PEELING OCZYSZCZAJĄCY KIWI

Peelingi LOreal Sugar Scrubs dostępne są w trzech wersjach: oczyszczającej, wygładzającej i rozświetlającej. Ja zdecydowałam się na tę pierwszą, a raczej zostałam zmuszona do tego wyboru, bo w Rossmannie innych nie było. Wersja oczyszczająca Sugar Scrubs to peeling, który jest inspirowany kiwi. Posiada żelową konsystencję, w której zanurzona jest duża ilość bardzo małych drobinek cukru i całych nasion kiwi (chociaż one stanowią bardziej ozdobę niż czynnik peelingujący). Zapach przypomina kiwi, ale nie do końca naturalne. Co tu dużo mówić, po zachwytach nad jego zapachem, których sporo w internecie, spodziewałam się czegoś innego 😉

Cena: 35zł
Pojemność: 50ml
Należy go zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia

LOREAL SUGAR SCRUBS - peeling oczyszczający kiwi skład

 

Działanie peelingu LOreal Sugar Scrubs kiwi

Peeling oczyszczający LOreal Sugar Scrubs ma za zadanie oczyszczać skórę i redukować zaskórniki. Zastosowano w nim 3 rodzaje cukru – biały, jasny 😀 i brązowy. Znajdziemy w nim również olejek z mięty pieprzowej o właściwościach łagodzących i redukujących niedoskonałości oraz olejek z trawy cytrynowej, który ma dodatkowo oczyścić skórę.

Przy pierwszym użyciu peelingu Sugar Scrubs zaskoczyła mnie wielkość drobinek cukru, jakie w nim zastosowano. Są niezwykle małe, a co za tym idzie, również dosyć delikatne. Z tego powodu peeling raczej nie powinien nikomu zrobić krzywdy. Ja aby uzyskać dobre oczyszczenie i masaż taki jak lubię, nakładam go większej ilości i staram się mocniej dociskać do skóry. Po takim zabiegu skóra jest gładka i delikatnie odświeżona. Nie zawsze jednak udaje mu się usunąć wszystkie suche skórki. Nie ma natomiast problemu z jego zmyciem ze skóry.

LOREAL SUGAR SCRUBS - peeling oczyszczający recenzja, opinie, blog

 

Ciesze się, że miałam okazję poznać oczyszczający peeling LOreal Sugar Scrubs i cieszę się również, że nie kupiłam od razu wszystkich 3 wersji. Peeling jest bardzo przyjemny, ma ciekawą koncepcję i ładny wygląd, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej. Pomimo, że skóra po jego użyciu jest ładnie wygładzona, to jednak liczyłam na mocniejsze i dokładniejsze złuszczanie, w końcu to peeling cukrowy… Peeling z chęcią zużyję do końca, ale nasza znajomość zapewne skończy się na jednym opakowaniu.

Znacie peelingi LOreal Sugar Scrubs? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MASKI LORAL CZYSTA GLINKA – CZERWONA, ZIELONA, CZARNA

Pozdrawiam!

Don`t copy text!