PROMOCJA ROSSMANN 2+2 CZERWIEC 2018

Jak co miesiąc Rossmann przygotował dla Nas kolejną promocję. Tym razem znowu z popularnej serii 2plus2, w której przy zakupie 4 produktów objętych promocją, dwa z nich dostajemy gratis. Ciekawi, co w czerwcu przygotował dla Nas Rossmann? Tym razem promocja będzie dotyczyła produktów do stóp i depilacji, a hasło przewodnie brzmi Odsłoń nogi na lato. Poniżej znajdziecie informacje o promocji i kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę.

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 CZERWIEC 2018 - co warto kupić? Depilacja i pielęgnacja stóp

 

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 CZERWIEC 2018 

Promocja trwa od 9 do 19 czerwca 2018 lub do wyczerpania zapasów.
Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.
Na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty do depilacji i pielęgnacji stóp i paznokci (muszą mieć różne kody kreskowe). Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.

 

CO WARTO KUPIĆ NA PROMOCJI?

MASZYNKA ISANA PACE 6 – maszynka z wkładami, które posiadają 6 ostrzy to mój zdecydowany ulubieniec. Kiedyś używałam Venus z 6 ostrzami, ale jej cena mnie trochę dobijała, wypróbowałam więc Isanę Pace 6 i tak oto zaczęła się nasza wieloletnia przygoda. Maszynka jest dużo tańsza w porównaniu do Venus, a dodatkowym atutem są wkłady w przystępnej cenie – 30zł za 4 sztuki. Mój facet używa męskiej wersji Pace 6 i również bardzo ją polubił.

LIRENE SKARPETKI REGENERUJĄCE – bardzo przyjemny zabieg, który składa się z peelingu i maski w formie skarpetek. Po użyciu stopy są dobrze wygładzone i nawilżone.

DEZODORANTY NIVELAZIONE DO STÓP I BUTÓW – co prawda nie mam problemu z potliwością stóp, ale uwielbiam używać ich do butów. Brzydki zapach znika bardzo szybko, co przetestowałam wielokrotnie na butach mojego faceta i swoich 😉

MASŁO DO STÓP FUSSWOHL – przyjemne, treściwe masło do stóp, które dobrze je nawilża. Dawno go nie miałam, ale zapadło mi w pamięć ze względu na swoje pozytywne działanie. Ogólnie w serii Fusswohl można znaleźć sporo dobrych i tanich produktów do pielęgnacji stóp.

Dajcie znać, czy planujecie skorzystać z promocji. Ja pewnie na coś się skuszę.

Pozdrawiam!