Love Alert Chiodo Pro 721 | Idealna czerwień na lato

Jest kilka firm produkujących lakiery hybrydowe, które darzę dużą sympatią, a wśród nich znajduje się Chiodo Pro. Jakiś czas temu pokazywałam Wam śliczny, głęboki fiolet od tej firmy – AFFAIR CHIODO PRO. Dzisiaj czas na piękną, energetyczną czerwień, która idealnie pasuje do letniego klimatu. Zobaczcie, jak prezentuje się na paznokciach Love Alert Chiodo Pro 721.

Love Alert Chiodo Pro 721
Love Alert Chiodo Pro 721 na paznokciach

 

LOVE ALERT CHIODO PRO 721

Lakier hybrydowy Love Alert Chiodo Pro trafił do mnie dzięki warsztatom Beauty by Bloggers. Przyznaję, że wcześniej w mojej kolekcji lakierów hybrydowych posiadałam tylko jedną czerwień, którą jest Catwalk Indigo. Brakowało mi jednak klasycznej, uniwersalnej czerwieni i myślałam, że Love Alert Chiodo Pro może zastąpić tę lukę. Przy malowaniu okazało się, że kolor jest trochę inny niż sądziłam. To czerwień z pazurem i energią! Jest intensywna, trochę żarówiasta, z pomarańczową nutą. Kolor wręcz idealny na lato!

Love Alert Chiodo Pro ma idealną konsystencję. Nie jest za gęsty, nie jest też rzadki, więc nie ma szans, że będzie sam spływał na skórki. Krycie ma bardzo dobre. W sumie już przy jednej warstwie wygląda ok, ale ja jak zwykle dla pewności nałożyłam dwie cienkie warstwy. Pędzelek jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu malowanie nie sprawia problemu. Utwardza się również bez problemu. No i na koniec zostawiam najważniejsze – pięknie wygląda na paznokciach 🙂

Chiodo Pro Love Alert swatche, blog, opinie, swatch
Lakier hybrydowy Love Alert Chiodo Pro 721 swatche na paznokciach

 

Dajcie znać, czy podoba się Wam Love Alert Chiodo Pro. Ja go bardzo polubiłam ♥

INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam!