Violet Garden NeoNail 5603 | Kolekcja Boho

Gdybym miała wybrać jedną kolekcję NeoNail, która podoba mi się najbardziej, to bez wątpienia postawiłabym na kolekcję Boho. Kolory podobają mi się wszystkie, bez wyjątku. Są fiolety, są niebieskości i piękny, przygaszony turkus, który miałam w planach kupić nie raz, ale zawsze był niedostępny. Tak było też podczas ostatnio zakupów, dlatego zamiast niego w moje ręce wpadł inny, piękny kolor, Violet Garden NeoNail.

Violet Garden NeoNail 5603 kolekcja Boho

 

Violet Garden NeoNail 5603

Violet Garden to najlepszy lakier hybrydowy NeoNail, jaki miałam do tej pory. Trafiłam na idealnie przycięty i wyprofilowany pędzelek, dzięki czemu maluje się nim szybko i bezproblemowo. Nakładanie go przy skórkach nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowo Violet Garden ma świetne krycie. Na upartego mogłabym zostawić jedną warstwę, jednak dla pewności i komfortu psychicznego nałożyłam standardowo dwie cienkie warstwy. Nie miałam nigdy tak dobrze kryjącego lakieru NeoNail. Jeżeli inne kolory z tej serii mają tak cudowne pędzelki i intensywne krycie, to kupuję je wszystkie! Jeżeli miałyście inne kolory z kolekcji Boho, to dajcie znać, czy też są tak przyjemne w obsłudze.

Violet Garden NeoNail to bardzo ładny, elegancki fiolet, którego piękno ciężko oddać na zdjęciach. Zależnie od światła raczy mnie różnymi odcieniami fioletu z delikatnym, różowym blaskiem. Kolor jest bardzo ładny i uniwersalny. Chętnie będę po niego sięgać o każdej porze roku.

Violet Garden NeoNail 5603 swatche na paznokciach
NeoNail Violet Garden swatche, opinie, blog, swatch

 

Zakochałyście się w NeoNail Violet Garden, tak jak ja, czy to nie Wasz kolor? A może miałyście inne lakiery z kolekcji Boho? Ja muszę koniecznie kupić jeszcze Turqouise Wave

Pozdrawiam!

Don`t copy text!