TROPICAL JUNGLE YANKEE CANDLE | Q2 2018

Letnią kolekcję Q2 2018 Just Go Yankee Candle tworzą 4 zapachy: Coconut SplushTropical JungleWarm Desert Wind i Misty Mountains. Na blogu opisywałam już Coconut Splash, który uwielbiam i polecam każdemu, bo wbrew nazwie nie jest to wcale zapach dla fanów kokosowych aromatów. To zapach, który spodoba się większości, ponieważ kokos stanowi w nim tylko delikatne tło. Dzisiaj natomiast skupię się na kolejnym ciekawym zapachu z kolekcji Q2 2018 → Tropical Junge Yankee Candle.

TROPICAL JUNGLE YANKEE CANDLE | Letnia kolekcja Q2 2018 Just Go | Blog, opinie, recenzja

 

Tropical Junge Yankee Candle

Tropical Jungle na etykiecie raczy Nas tropikalną roślinnością, dlatego po samej nazwie  i obrazku spodziewałam się zapachu świeżego i roślinnego. W rzeczywistości po raz kolejny zostałam zaskoczona, bo zapach jest w głównej mierze owocowy! To taka mocna, soczysta i orzeźwiająca mieszanką słodkich i lekko kwaskowatych owoców tropikalnych, w której przeważają cytrusy. Gdzieś tam w oddali wyczuwam zapach zielonej roślinności, jest on jednak tak delikatny, że przy normalnym obcowaniu z zapachem raczej się go nie wyczuje. Dopiero po głębszym zastanowieniu nad kompozycją zapachową można zauważyć, że nie jest tam coś więcej niż mieszanka soczystych owoców. Dużym plusem zapachu jest jego moc, która jest idealna. Zapach wyczuwalny jest intensywnie w całym pokoju plus roznosi się na resztę mieszkania. Nie jest przy tym męczący ani nie przyprawia o ból głowy.

Jeżeli miałabym podsumować Tropical Jungle w jednym zdaniu, to byłoby to stwierdzenie, że zapach jest bardzo soczysty, owocowy i pobudzający, ale nie ma też w nim niczego nadzwyczajnego. Dla mnie to taki przyjemniaczek, po którego sięgam chętnie, ale nie wiem, czy kupię go po raz kolejny. Polecam go wszystkim fanom owocowych zapachów, w szczególności cytrusów.

Dajcie znać, czy znacie Tropical Jungle Yankee Candle lub inne zapachy z kolekcji Q2. Moim faworytem kolekcji nadal pozostaje Coconut Splash 😉

Zapraszam również do zapoznania się z wiosenną kolekcją Q1 2018:
RAINBOW COOKIE I SWEET NOTHINGS YANKEE CANDLE
SUN-DRENCHED APRICOT ROSE YANKEE CANDLE
A CALM & QUIET PLACE YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Don`t copy text!