Berrylicious NeoNail 5640 | Delicious

Dawno nie pokazywałam Wam żadnego lakieru hybrydowego na paznokciach, ponieważ przez dłuższy czas używałam kolorów, które gościły już na blogu. Na początku kwietnia kupiłam jednak dwie nowości NeoNail i dzisiaj pokażę Wam jedną z nich, a dokładniej lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail 5640 z kolekcji Delicious by Joanna Krupa.

Berrylicious NeoNail 5640 kolekcja Delicious by Joanna Krupa
Berrylicious NeoNail 5640 swatche, opinie, blog

 

BERRYLICIOUS NEONAIL 5640

Jak wiecie najbardziej lubię odcienie fioletu i niebieskości na paznokciach, dlatego wybór Berrylicious NeoNail nie jest żadnym zaskoczeniem. Kolor to bardzo ładny fiolet z delikatną domieszką szarości, który niestety na moich zdjęciach wychodzi na bardziej niebieski niż fioletowy. Nie jest to ogromne przekłamanie, bo w niektórym świetle kolor staje się delikatnie niebieski. To jeden z powodów, dla którego tak bardzo go lubię. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda w sztucznym i naturalnym świetle.

Berrylicious nie odbiega jakością od innych lakierów NeoNail. Maluje się nim łatwo, a do pełnego krycia wystarczą 2 warstwy. Utwardza się bezproblemowo i nie ma problemu z jego ściągnięciem.

Berrylicious NeoNail swatche na paznokciach, opinie
NeoNail Berrylicious swatche, blog, opinie, swatch

 

Dajcie znać, co sądzicie o Berrylicious NeoNail? Przypadł Wam do gustu? A może znacie inne kolory NeoNail z kolekcji Delicious by Joanna Krupa? Mi wpadł w oko jeszcze Strawberry Fields i Blue Cream Jelly

Pozdrawiam!

Don`t copy text!