COCONUT SPLASH YANKEE CANDLE | Q2 2018

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Yankee Candle. W sklepach pojawiła się już letnia kolekcja Q2 2018! Oczywiście od razu wybrałam się po 4 nowe zapachy i dzisiaj przychodzę do Was z jednym z nich. W kolekcji Q2 2018 znajdziemy takie zapachy jak: Coconut Splush, Tropical Jungle, Warm Desert Wind i Misty Mountains. To właśnie w tej kolejności będę przedstawiać Wam je na blogu. Zaczynam od zapachu, który z pozoru mógłby wydawać się prosty i oklepany, a wcale taki nie jest. Poznajcie ogromne zaskoczenie kolekcji Q2 – COCONUT SPLASH YANKEE CANDLE.

COCONUT SPLASH YANKEE CANDLE | Nowa, letnia kolekcja Q2 2018 Just Go

 

COCONUT SPLASH YANKEE CANDLE

Z pozoru mogłoby się wydawać, że Coconut Splash niczym Nas nie zaskoczy. Znam kilka kokosowych zapachów Yankee Candle (np. Coconut Beach, Coconut Bay) i muszę przyznać, że są do siebie podobne. Po Coconut Splash spodziewałam się więc tej samej nuty zapachowej. Ten zapach to jednak totalne zaskoczenie! Nie jest to wosk tylko dla fanów kokosowych aromatów! To wosk, który może spodobać się wszystkim! Jest świeży, kwiatowy i słodki zarazem, a sam kokos stanowi tutaj delikatne i bardzo przyjemne tło. Mogę śmiało stwierdzić, że to idealna kompozycja zapachowa na lato. Także jeżeli nie jesteście fanami zapachu kokosa, to nie skreślajcie z góry Coconut Splash, bo może przejść Wam koło nosa śliczny i inny niż wszystkie zapach.

Nie będę ukrywać, że zakochałam się w Coconut Splash Yankee Candle i to na tyle, że niedługo będę musiała wybrać się po kolejny wosk, a może nawet i kilka. To piękny, letni zapach, który idealnie pasuje do kolekcji Q2. Połączenie lekkiej i orzeźwiającej świeżości z delikatnymi kwiatami i słodkim kokosem to strzał w dziesiątkę! ♥

Wosk ma bardzo dobrą moc.

Nowa, letnia kolekcja Q2 2018 Just Go | Coconut Splush, Tropical Jungle, Warm Desert Wind i Misty Mountains

 

Poznaliście już letnią kolekcję Yankee Candle Q2 2018 Just Go? Który wosk spodobał Wam się najbardziej?

Zapraszam również do zapoznania się z wiosenną kolekcją Q1 2018:
RAINBOW COOKIE I SWEET NOTHINGS YANKEE CANDLE
SUN-DRENCHED APRICOT ROSE YANKEE CANDLE
A CALM & QUIET PLACE YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!

Leave a Reply

Don`t copy text!