CAFE AL FRESCO YANKEE CANDLE

Uwielbiam zapach kawy, chociaż nie lubię jej pić. Przez bardzo długi czas nie piłam jej w ogóle, teraz sporadycznie mi się to zdarza, szczególnie gdy mam dużo do zrobienia, a brakuje mi sił na cokolwiek. Od zawsze jednak lubiłam jedno – zapach kawy ♥ Jednym z najładniejszych, kawowych kosmetyków, jakich używałam jest żel kawowy Yves Rocher. Pachnie tak intensywnie, że pobudza z rana jak filiżanka kawy! Pamiętam, że kilka lat temu zużyłam kilka opakowań i chyba będę musiała do niego wrócić. A jak jest z zapachem kawy w woskach zapachowych? No trochę słabo. Wybór jest dosyć mały, a to co jest często nie trafia w mój gust. Dzisiaj przychodzę więc z kolejnym kawowym zapachem, który miałam okazję poznać. Jest nim Cafe Al Fresco Yankee Candle. Jak myślicie, czy udało mi się znaleźć kawę idealną?

Wosk zapachowy CAFE AL FRESCO YANKEE CANDLE

 

Cafe Al Fresco Yankee Candle

Cafe Al Fresco to według producenta włoska kawiarnia, z której wydobywa się zapach cynamonu, kawy i karmelu. Ja do tej mieszanki dodałabym jeszcze orzechy! Czuję je intensywnie, chociaż teoretycznie nie powinny się tam znaleźć. Przed odpaleniem miałam wrażenie, że wosk będzie pachniał delikatną kawą z dużą ilością śmietanki i cukru. Gdy wosk wylądował w kominku, do głosu doszła intensywna, orzechowa nuta i sprawiła, że całość zaczęła pachnieć słodką, orzechową kawą z bardzo delikatną nutą karmelu. Zapach jest przyjemny, dobrze wyczuwalny w mieszkaniu, ale w ogóle nie męczy ani nie przytłacza. Co ciekawe to jeden z tych zapachów, które są wyczuwalne w powietrzu nawet kilka godzin po zgaszeniu. Paliłam ostatni kawałek wczoraj wieczorem, a rano po przebudzeniu nadal unosił się w mieszkaniu delikatny aromat Cafe Al Fresco.

Czas odpowiedzieć na pytanie, czy udało mi się znaleźć idealny zapach kawy? I tak i nie. Dlaczego nie? Bo w zapachu samej kawy jest akurat najmniej, czasami nie wyczuwam jej prawie wcale. Muszę  jednak pochwalić zapach za to, że jest naprawdę ładny i bardzo go polubiłam!

Inne zapachy YC niedostępne w PL, które mogą Cię zainteresować:
SWEET FIG & POMEGRANATE YANKEE CANDLE
HONEYCRISP APPLE CIDER YANKEE CANDLE
WARM LUXE CASHMERE YANKEE CANDLE
CHRISTMAS AT THE BEACH YANKEE CANDLE
COCONUT BEACH YANKEE CANDLE
HONEY LAVENDER GELATO YANKEE CANDLE
HAPPY SPRING YANKEE CANDLE
GUAVA COCONUT FUSION YANKEE CANDLE
FRENCH COUNTRYSIDE YANKEE CANDLE
MARKER BLOSSOMS YANKEE CANDLE
ALPINE MARTINI YANKEE CANDLE

Lubicie kawowe zapachy?

Pozdrawiam!