Zatrzymać wspomnienia | Albumy na zdjęcia

Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad cofnięciem się w czasie i powrotem do albumów na zdjęcia. Wiem, że pewnie dla niektórych z Was to wcale nie czas przeszły, jednak ja ostatni album ze zdjęciami posiadam z czasów gimnazjum. Kocham zdjęcia, szczególnie te z podróży. Robię ich bardzo dużo i wiem, że w tym przypadku najlepsze jest ich cyfrowe przechowywanie, bo wywoływanie takiej ilości, jaką przywożę z jednego wyjazdu, nie miałoby sensu. Jednak oglądanie zdjęć na komputerze czy telefonie nie ma tej magii co przeglądanie albumu i tego mi właśnie brakuje… Myślę, że cudownie byłoby usiąść kiedyś z ukochanym, otworzyć album i przejrzeć najlepsze zdjęcia ze wszystkich miejsc w których byliśmy lub powspominać najlepsze momenty naszego życia…

Zatrzymać wspomnienia | Albumy na zdjęcia

 

Zauważyłam, że albumy na zdjęcia stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne i mamy coraz większy ich wybór. Ciekawe modele oferuje sklep Murrano. Znajdziemy tam albumy chyba na wszystkie możliwe okazje. Są m.in. albumy na ślub, urodziny, chrzest, komunię, rocznicę. Są też albumy dla par, rodziców, dziadków i te, które mnie najbardziej interesują, z podróży. To co najbardziej mi się w nich podoba, to fakt, że można je personalizować, a grawer jest już w cenie produktu. Samych motywów okładki jest bardzo dużo. Mi wpadł w oko ten z rowerem, który możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

 

Dajcie znać, czy posiadacie jeszcze albumy na zdjęcia i czy często do nich wracacie czy raczej leżą i czekają na lepsze czasy. Jestem też ciekawa co wolicie – zdjęcia w wersji cyfrowej czy wydrukowane?

Pozdrawiam!

Don`t copy text!