Sweet Fig & Pomegranate Yankee Candle

Wczoraj napisałam o tym, co myślę o Instagramie i nie była to pochlebna opinia. Wydaje mi się, że zniesiono mi shadowbana, ale nadal mam opory przed publikacją czegokolwiek. Co ciekawe narzekałam na to, jak wyświetlają mi się posty na Instagramie i od wczoraj pojawiają mi się na tablicy tylko najnowsze zdjęcia. Przyznaję, że jestem w lekkim szoku, ale oczywiście na plus i oby tak pozostało! Kolejną rzeczą, która wydarzyła się od tego momentu jest mniej pozytywna. Nie mogłam opublikować na FB żadnego postu. Ani na grupach ani na swoim profilu. Nie wiem, czy te wszystkie wydarzenia to zbieg okoliczności, ale muszę przyznać, że wydarzyło się to w takim czasie, że wygląda trochę podejrzanie…

Nie przyszłam jednak dalej drążyć tematu Instagramu, bo wszystko co miałam do powiedzenia już powiedziałam. Chcę za to przedstawić Wam kolejny zapach Yankee Candle. Jako że mrozy nie odpuszczają, czas na ostatni zapach w zimowej scenerii – Sweet Fig & Pomegranate Yankee Candle.

Wosk zapachowy Sweet Fig & Pomegranate Yankee Candle - recenzja, opinie, blog.

 

Sweet Fig & Pomegranate Yankee Candle

Jak sama nazwa wskazuje Sweet Fig & Pomegranate Yankee Candle to zapach owocowy, pełen soczystych fig i granatu. W zapachu znajdziemy również jeżynę, śliwkę i wanilię, ale nie są zbytnio wyczuwalne. Dostajemy za to przyjemną, owocową mieszankę z lekkim dodatkiem słodyczy. Zapach należy do typowych przyjemniaków, które nie wyróżniają się niczym szczególnym na tle konkurencji. Fajny, ale raczej na raz i zapewne nie zapadnie na długo w mej pamięci. A jak intensywność? Niestety moc ma średnią. Do dużego salonu na pewno się nie da, w średnim lub mniejszym pomieszczeniu jest ok. Stanowi przyjemne tło i raczej nikogo nie przytłoczy i nie doprowadzi do bólu głowy.

Inne zapachy YC niedostępne w PL, które mogą Cię zainteresować:
HONEYCRISP APPLE CIDER YANKEE CANDLE
WARM LUXE CASHMERE YANKEE CANDLE
CHRISTMAS AT THE BEACH YANKEE CANDLE
COCONUT BEACH YANKEE CANDLE
HONEY LAVENDER GELATO YANKEE CANDLE
HAPPY SPRING YANKEE CANDLE
GUAVA COCONUT FUSION YANKEE CANDLE
FRENCH COUNTRYSIDE YANKEE CANDLE
MARKER BLOSSOMS YANKEE CANDLE
ALPINE MARTINI YANKEE CANDLE

Pozdrawiam!