Promocja Rossmann 2+2 styczeń 2018 – Zadbaj o siebie, Zadbaj o naturę | Co warto kupić?

Od dzisiaj Rossmann kusi kolejną promocją 2+2 gratis dla członków Klubu Rossmann! Tym razem promocją objęte są: naturalne kosmetyki, zdrowa żywność i środki czystości przyjazne naturze

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji? Przede wszystkim trzeba posiadać aplikację Klubu Rossmann i Kartę Rossmann, a następnie wybrać się na zakupy stacjonarnie lub złożyć zamówienie online przez aplikację. Ze wszystkich dostępnych w promocji produktów wybieramy 4 różne (o różnych kodach kreskowych) i 2 najtańsze z nich otrzymujemy gratis. Z promocji możemy skorzystać tylko raz. Pełną listę produktów objętych promocją znajdziecie TUTAJ. Produktów jest naprawdę dużo, aż 42 strony, więc jest w czym wybierać.
Promocja Rossmann 2+2 gratis Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę

Promocja Rossmann 2+2 gratis Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę trwa w dniach 9-18.01.2018.

Przejrzałam produkty kosmetyczne i wybrałam te, które polecam oraz znalazłam jeden produkt, który zdecydowanie warto odpuścić.

POLECAM:
BALSAM MULTIFUNKCYJNY EVREE MY SUPER BALM POMARAŃCZA
PEELING DO UST EVREE SUGAR LIPS POZIOMKA (zapach ma słaby, ale rekompensuje to działaniem)
ŻEL MICELARNY DO DEMAKIJAŻU BIOTANIQE
MASKĘ DO WŁOSÓW SUCHYCH ALTERRA Z GRANATEM ( i ogólnie produkty Alterra)
OLEJ KOKOSOWY NIERAFINOWANY (świetny w pielęgnacji i w kuchni)

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM:
KARMELOWE MASEŁKO DO UST ISANA

Dajcie znacie, czy planujecie skorzystać z promocji, bo ja pomimo że niczego nie potrzebuję, to myślę, że i tak się na coś skuszę. Naturalne kosmetyki i zdrowa żywność zawsze na tak!

Pozdrawiam!

Don`t copy text!