Nowa wersja maski do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3

Produkty Garnier Fructis znam od wielu lat i darzę je ogromną sympatią. Bardzo dobrze działają na moje włosy, a dodatkowo cudownie pachną. Szczególnie polubiłam serię Oil Repair 3, która zawiera olej kokosowy, masło karite i 3 olejki: jojoba, makadamia i słodkie migdały. Nie zliczę ile opakowań odżywki z tej serii zużyłam, ale mogę Was zapewnić, że było ich sporo. Tym razem postanowiłam poznać kolejny produkt z tej serii – wzmacniającą maskę do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 w nowej wersji. Nie będę ukrywać, że liczyłam, że będzie działała jeszcze lepiej niż odżywka. W końcu to maska. Czy tak też się stało?

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter opinie.

 

Maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter

Zanim odpowiem na to pytanie, zacznijmy od podstaw. Maska Garnier Fructis Oil Repair 3 ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i nie ma problemu z jej spłukiwaniem. Na zapach również nie mogę narzekać, jest bardzo ładny, jednak różni się od zapachu odżywki. Wydajność oceniam na bardzo dobrą.

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter. Blog, opinie.

 

Maskę można używać na 3 sposoby:
nałożyć na mokre włosy i spłukać,
stosować jako odżywkę bez spłukiwania,
nakładać na suche włosy.

Wzmacniająca maska Garnier Fructis Oil Repair 3. Blog, opinie, działanie

 

Działanie maski Garnier Fructis Oil Repair 3

Na początku nie doczytałam o dwóch ostatnich sposobach użycia maski Garnier Fructis Oil Repair 3 i stosowałam ją jak klasyczną maskę do włosów. Trzymałam ją na włosach do 15 minut i spłukiwałam. Muszę przyznać, że w takim wydaniu nie zachwyca działaniem. Przy moich suchych i zniszczonych włosach wypadała średnio, co trochę mnie zdziwiło, bo odżywkę uwielbiam. Przypadkiem trafiłam na informację, że można stosować ją również bez spłukiwania. Od razu przetestowałam tę opcję i pokochałam! Maska stosowana bez spłukiwania spisuje się rewelacyjnie! Wygładza włosy, nawilża, nie obciąża i pozostawia przyjemny zapach. Używana na suche włosy świetnie je wygładza i dyscyplinuje, nawet lepiej niż Oleo-kremy!

Wzmacniająca maska Garnier Fructis Oil Repair 3. Blog, opinie, skład

 

Jak widać maska Garnier Fructis Oleo Repair 3 średnio spisała się u mnie jako typowa maska do włosów, za to zachwyciła mnie swoim działaniem pozostawiona na włosach bez spłukiwania. I w takim wydaniu jak najbardziej ją polecam.

RECENZJE GARNIER FRUCTIS:
ALOE HAIR FOOD GARNIER FRUCTIS
GOJI HAIR FOOD GARNIER FRUCTIS
GARNIER FRUCTIS PAPAYA HAIR FOOD
KREM GOODBYE DAMAGE I CUDOWNY OLEJEK GARNIER
NOWA WERSJA MASKI DO WŁOSÓW GARNIER DENSIFY
ALOE HYDRA BOMB – SZAMPON, ODŻYWKA I KREM

Pozdrawiam!

Don`t copy text!