3x NIE: Kremy do rąk i stóp | Mixa, Le Cafe de Beaute, Nivelazione

Robiąc porządki w kosmetykach, natknęłam się na kilka produktów, których nie mam ochoty dalej używać. Wiem, że podobało Wam się ostatnie zestawie słabych produktów do pielęgnacji okolic oczu (5x NIE: Kremy pod oczy), dlatego postanowiłam zrobić kolejną część. Tym razem mam 3 produkty do pielęgnacji dłoni i stóp, które kompletnie się u mnie nie sprawdziły.

3x NIE Kremy do rąk i stóp. Mixa, Le Cafe de Beaute, Nivelazione

 

Pierwszym z nich jest lipidowy krem do rąk Mixa. Kupiłam go skuszona recenzjami na KWC, gdy szukałam czegoś dobrego z Rossmanna. Pomimo że tyle osób jest z niego zadowolonych, to ja nie jestem w stanie go używać. Bardzo długo wyczuwam go na skórze, co bardzo mnie drażni. Dłonie są śliskie i oblepione. Nie zauważyłam też zbytniego działania pielęgnacyjnego, ale przyznaję, że nie dałam rady nigdy stosować go przez dłuższy czas.

Lipidowy krem do rąk Mixa
Lipidowy krem do rąk Mixa. Skład, opinie.

 

Kolejny produktem jest krem do rąk Le Cafe de Beaute z awokado. Ten krem to przeciwieństwo kremu Mixa, ponieważ nie pozostawia warstwy na skórze, za to sprawia, że dłonie stają się suche i szorstkie w dotyku. Jedyne na co mam ochotę po jego użyciu, to nałożenie jakiegoś innego kremu, który sprawi, że poczuję ulgę. Szkoda, bo krem ma przyjemny skład i zapach, no ale najważniejsze jest działanie i komfort! Tutaj tego nie dostałam.

Krem do rąk Le Cafe de Beaute z awokado
Krem do rąk Le Cafe de Beaute z awokado - skład, opinie.

 

Na koniec zostawiłam mistrza oblepiania i braku działania. Chwalona na blogach intensywnie regenerująca kuracja dla stóp Nivelazione okazała się strasznym bublem, który w ogóle nie wchłania się w skórę, a tym bardziej jej nie regeneruje. Pięty są tak samo suche jak były, a przez tłuste, kleiste stopy można się zabić. Nie, nie, nie!

Intensywnie regenerująca kuracja dla stóp Nivelazione

 

Dajcie znać, czy znacie któryś z tych produktów i jakie macie o nich zdanie. A może i Wam trafił się jakiś bubel kosmetyczny wśród kremów do stóp i rąk? Chętnie dowiem się, jakich produktów nie polecacie 🙂

Przeciwieństwa – kremy które bardzo polecam:
KREM – MASKA DO RĄK ECOLAB Z AWOKADO
KREM DO RĄK SCANDIA COSMETICS
KREM DO RĄK BIOLAVEN WINOGRONA I LAVENDA
OCHRONNY KREM DO RĄK ALMA K
BALSAM DO RĄK KWIAT WIŚNI I RÓŻY WELLNESS&BEAUTY

Średniak:
KREM DO RĄK YOPE HERBATA I MIĘTA

Pozdrawiam!

Don`t copy text!