Organix Coconut Milk – wzmacniające serum do włosów OGX

Uwielbiam dbać o włosy i nie umiałabym ograniczyć ich pielęgnacji tylko do szamponu i odżywki. Zawsze muszę nałożyć dodatkowo produkt, który zabezpieczy je przed suszarką i warunkami atmosferycznymi oraz wpłynie pozytywnie na ich wygląd. W ostatnim czasie stosuję wzmacniające serum do włosów Organix Coconut Milk (OGX). Kupiłam je w sierpniu podczas promocji w Rossmannie na produkty do pielęgnacji włosów, więc najwyższa pora podzielić się z Wami opinią, czy jest to produkt wart zakupu, ponieważ nie należy do najtańszych.

Organix serum Coconut Milk opinie - wzmacniające serum do włosów OGX

 

ORGANIX SERUM COCONUT MILK

Serum Organix Coconut Milk zamknięto w pięknym opakowaniu z pompką. Zapach typowo kokosowy i słodki zarazem. Bardzo przyjemny i wyczuwalny na włosach. Ogromnym atutem jest jego pojemność – aż 118ml. Dodatkowo serum jest tak wydajne, że prędzej mi się znudzi niż je zużyję. Na razie na szczęście daleko mi do znudzenia i ciągle jestem pod wrażeniem jego działania na włosy!

Serum Organix Coconut Milk - wzmacniające serum do włosów OGX. Blog, opinie, skład

 

Skład i działanie serum Organix Cococnut Milk

W serum Organix Coconut Milk znajdziemy typowe dla takich produktów silikony oraz olej kokosowy, proteiny mleka, masło shea, aminokwasy jedwabiu i albuminę. Samo serum jest dosyć gęste, oleiste i lepiej nakładać je w mniejszych ilościach. Nałożone zbyt obficie daje uczucie lepiących, lekko tłustych włosów, które błyszczą się aż za bardzo. Umiar w jego przypadku jest bardzo istotny!

A jak z działaniem? Bardzo dobrze! Włosy są wygładzone, nabierają blasku, końcówki wyglądają zdrowo, a całe włosy mniej się puszą. Serum Organix Coconut Milk robi dokładnie to, czego oczekuję od tego typu produktów i nie mam mu niczego do zarzucenia. Cena to ok. 35zł, dlatego najlepiej zapolować na nie na jakiejś promocji. Dostępne jest m.in. w Rossmannie i Hebe.

Pozdrawiam!