Nierafinowany olej arganowy Oleofarm | Olejowanie włosów

Kiedyś bardzo regularnie olejowałam włosy i muszę przyznać, że nigdy nie były w lepszym stanie niż w tamtym okresie. Czasami gdy widzę stare zdjęcie, nie mogę się na nie napatrzeć i zastanawiam się, jak to możliwe, że tak dobrze wyglądały. Szczególnie że używałam wtedy mocniejszych farb i miałam bardzo jasne włosy… W październiku postanowiłam powrócić do tej czynności. Z pomocą przyszedł mi nierafinowany olej arganowy Oleofarm.

Nierafinowany olej arganowy Oleofarm. Blog, opinie.

 

OLEJ ARGANOWY OLEOFARM

Olej arganowy Oleofarm uzyskiwany jest poprzez tłoczenie nasion arganu (Argania spinosa), który rośnie w Maroku. Nie bez powodu nazywany jest często złotem Maroka, ponieważ ma wiele cennych właściwości. Bogactwo kwasów omega, witaminy E i przeciwutleniaczy zapewnia świetne nawilżenie skóry oraz wzmocnienie włosów. Jest również bardzo wszechstronny. Może wykorzystywać go do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci oraz w kuchni, gdzie stanowi świetny dodatek do sałatek, sosów lub bardziej wyszukanych potraw. Charakteryzuje się przyjemnym, orzechowym zapachem, który bardzo polubiłam.

Nierafinowany olej arganowy Oleofarm opinie, blog

 

OLEJ ARGANOWY OLEOFARM – DZIAŁANIE NA WŁOSY

Tak jak wspominałam, olej ten ma wiele zastosowań, ja skupiłam się jednak tylko na jednym – włosach. Starałam się nakładać go przed każdym myciem na kilka godzin, jednak nie zawsze miałam na to czas i w praktyce często było to co drugie mycie. Nie trzeba oczywiście używać go tak często. Raz na tydzień również wystarczy, jednak zależało mi na szybszych efektach. Nakładanie na włosy jest bezproblemowe, a sam olej arganowy Oleofarm jest bardzo wydajny. Po miesiącu używania mam jeszcze ponad pół buteleczki. Z każdym użyciem włosy były gładsze i bardziej nawilżone, co bardzo motywowało do dalszego stosowania. Powoli nabierają życia i blasku, chociaż wiem, że jeszcze długa droga przede mną, aby doprowadzić je do stanu sprzed lat. W składzie znajdziemy nierafinowany olej z prażonych ziaren arganu oraz mieszankę tokoferoli (przeciwutleniacz).

Nierafinowany olej arganowy Oleofarm na włosy działanie, skład, opinie, blog.

 

Regularne stosowanie na włosy oleju arganowego Oleofarm przyniosło pozytywne rezultaty. Włosy stały się gładsze, lepiej nawilżone i wyglądają zdrowiej. To zdecydowanie zmotywowało mnie do dalszego dbania o nie i jeszcze intensywniejszej niż dotychczas pielęgnacji.

INNE PRODUKTY OLEOFARM, O KTÓRYCH PISAŁAM:
SKRZYPOLEN Z BIOTYNĄ OLEOFARM
ZIELONA KAWA FORTE I CHROM ORGANICZNY OLEOFARM

Pozdrawiam!

Don`t copy text!