Naturalny krem do rąk Yope herbata i mięta

Produkty Yope zbierają w blogosferze świetne opinie. Zaczęło się od niepozornych mydeł do rąk, które stały się hitem wielu osób. Miałam wielką chęć na te mydła, ale z czasem zupełnie o nich zapomniałam. Później pojawiły się kremy do rąk i tutaj wiedziałam, że nie odpuszczę, bo kremu używam milion razy dziennie. Wszystkie opinie jakie widziałam były pozytywne, więc spodziewałam się dobrego produktu. Czy i u mnie krem do rąk Yope okazał się hitem? Niestety nie.

Krem do rąk Yope herbata i mięta

 

Krem do rąk Yope herbata i mięta

Skusiłam się na wersję z herbatą i miętą, bo ta wydawała mi się najbardziej neutralna. Krem pachnie dosłownie jak świeżo zaparzona czarna herbata z delikatną nutą mięty. Zapach jest bardzo naturalny i nie ma w nim grama sztuczności. Czuć go przez dłuższy czas. Opakowanie jest przesłodkie i z pomysłem. Ze względu na nakrętkę i dużą pojemność (100ml) używam go tylko w domu. Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, jednak przez chwilę po użyciu wyczuwam go na dłoniach.

Krem do rąk Yope herbata i mięta skład działanie blog opinie

 

Po pierwszych użyciach myślałam, że będzie to prawdziwa rewelacja i zdecydowany ulubieniec, ale z każdym dniem entuzjazm opadał. Krem do rąk Yope bowiem nie radzi sobie odpowiednio z  nawilżaniem i regeneracją. Gdy zaczęłam go używać, moje dłonie były w dobrej kondycji dzięki mojemu ulubionemu kremowi do rąk z awokado Ecolab. Na początku podtrzymywał dobry stan skóry, jednak gdy z czasem brakowało jej odpowiedniego nawilżenia i odżywienia, to krem Yope nie dawał rady. Szczególnie widoczne stawało się to przy skórkach, które zaczęły być suche i wyglądać  coraz gorzej.

Krem do rąk Yope herbata i mięta konsystencja, blog, opinie

 

Krem do rąk Yope to dobry produkt dla osób, których skóra nie jest zbyt sucha i nie wymaga regeneracji. Nada się do codziennej pielęgnacji mało wymagających dłoni. Moje niestety do takich nie należą i krem nie do końca sprostał ich wymaganiom, a szkoda bo zapowiadał się naprawdę fajnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
ORPHICA – RĘKAWICZKI, PEELING I KREM
KREM DO RĄK ECOLAB Z AWOKADO
KREM DO RĄK SCANDIA COSMETICS
NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK VIANEK
KREM DO RĄK Z MINERAŁAMI ALMA K
KREM DO RĄK BIOLAVEN
KREM JAPOŃSKIE SPA ORGANIC SHOP
BALSAM DO RĄK WELLNESS&BEAUTY
KOJĄCO – OCHRONNY KREM DO RĄK BUNA
REGENERUJĄCY KREM DO RĄK DOZ DAILY

Pozdrawiam!

Don`t copy text!