Skrzypolen z biotyną Oleofarm dla pięknych włosów, paznokci i skóry

Moje paznokcie we wrześniu nie miały ze mną lekko. Zniszczyłam je nieodpowiednim ściągnięciem hybryd i remontem. Duża dawka stresu również przyczyniła się do ich stanu, tak jak i do zwiększenia wypadania włosów. Wcierałam najróżniejsze specyfiki, jednak ciągle było im za mało. Postanowiłam zadbać o nie nie tylko z zewnątrz, ale również od wewnątrz. Na pomoc przyszedł mi suplement diety Skrzypolen z biotyną Oleofarm, który pomaga zachować piękne włosy, skórę i paznokcie.

Skrzypolen z biotyną Oleofarm dla włosów, paznokci i skóry

 

Skrzypolen z biotyną Oleofarm

Działanie Skrzypolenu z biotyną Oleofarm opiera się na 7 składnikach aktywnych. W preparacie znajdziemy ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę, cynk, taurynę oraz aminokwasy siarkowe: L-metioninę i L-cysteinę. W opakowaniu znajdują się 72 kapsułki, które starczają na 36 dni stosowania. Dawka dzienna to 2 tabletki. Dostępne jest również opakowanie 48 sztuk, jednak różnica w cenie nie jest duża, dlatego lepiej od razu zainwestować w większy wariant.

Skrzypolen z biotyną Oleofarm dla włosów, paznokci i skóry działanie, opinie, blog

 

Skrzypolen z biotyną Oleofarm – efekty

Głównym celem suplementacji Skrzypolenem z biotyną było jak najszybsze zregenerowanie paznokci. W krótkich i niepomalowanych nie czuję się dobrze i czegoś mi brakuje. Pokładałam więc w preparacie duże nadzieje i nie zawiodłam się. Dosyć szybko zauważyłam szybszy wzrost i ich wzmocnienie, dzięki czemu mogę znowu cieszyć się twardymi i zdrowymi paznokciami! Wyraźne efekty zauważyłam już po 2 tygodniach. Z włosami nie jest tak łatwo. Efekt jest delikatny, jednak stosowałam preparat tylko przez 36dni, a kuracje na włosy zazwyczaj trwają 3 miesiące. Myślę, że byłoby lepiej, gdybym kontynuowała kurację, jednak niedługo wyjeżdżam i nie planuję w tym czasie brać żadnych suplementów. Na skórze nie zauważyłam zmiany, ale to mnie nie dziwi, ponieważ nie mam ostatnio z nią problemów.

Skrzypolen z biotyną Oleofarm dla włosów, paznokci i skóry 72 skład, działanie, opinie, blog

 

Jestem bardzo zadowolona z działania Skrzypolenu z biotyną. Przyspieszył wzrost paznokci i sprawił, że stały się mocne i zdrowe, na czym zależało mi najbardziej. Po zażywaniu tabletek nie miałam żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych, zero bólu brzucha bądź nudności. Dodatkowo niska cena suplementu sprawia, że koszt kilku miesięcznej kuracji jest bardzo przyjemny dla portfela. Skrzypolen z biotyną Oleofarm możecie kupić tutaj.

INNE PRODUKTY OLEOFARM, O KTÓRYCH PISAŁAM:
NIERAFINOWANY OLEJ ARGANOWY OLEOFARM
ZIELONA KAWA FORTE I CHROM ORGANICZNY OLEOFARM

Pozdrawiam!