Plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic

Od pewnego czasu walczę o poprawę stanu moich włosów. Są już dosyć długie, jednak chciałabym jeszcze trochę je zapuścić. Zależy mi również na zmniejszeniu ich wypadania. Niestety moje włosy nie mają ze mną łatwo. Farbuję je na blond od tylu lat, że straciłam już rachubę. Stawiam na mocniejsze farby, bo inne nie radzą sobie z moim dosyć ciemnym odrostem. To chyba najmocniej daje im się we znaki. Pomimo że stosuję bogatą pielęgnację, to nie zawsze wystarcza. Dlatego ucieszyła mnie możliwość przetestowania intrygującego produktu, jakim są plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic. Plastry przeciw wypadaniu włosów, czy to nie brzmi ciekawie? Dzisiaj poznacie moją opinię na ich temat, to jak je stosować i trochę informacji na temat tego, czy warto w ogóle je kupić.

Plastry przeciw wypadaniu włosów dermastic opinie

 

DERMASTIC PLASTRY PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Plastry przeciw wypadaniu włosów Dermastic to produkt wzmacniający cebulki włosów i hamujący ich wypadanie. Plastry Dermastic są cienkie i elastyczne, dzięki czemu mają zapewnić wygodę stosowania. Mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn.

W każdym plastrze Dermastic znajdują się składniki aktywne, które po przyklejeniu plastra na skórę, stopniowo je uwalniają. Zastosowano tutaj system tansdermalny, taki sam jak możemy spotkać w plastrach antynikotynowych i antykoncepcyjnych.

Dostępne są opakowania 28 lub 56 sztuk.

plastry przeciw wypadaniu włosów dermastic działanie, blog, opinie

 

PLASTRY DERMASTIC – OPAKOWANIE I SKŁADNIKI AKTYWNE

Otrzymałam opakowanie z 56 szt., które starcza na 8 tygodni stosowania, czyli pełną kurację. Po tym czasie powinny być widoczne efekty. W kartoniku znajdują się dwa pakiety plastrów, po 28 szt w każdym. Plastry Dermastic przyklejone są po kilka sztuk na folię. W plastrach zastosowano takie składniki aktywne jak: ruszczyk kolczasty, bambus zwyczajny, bocznia piłkowana, wyciąg z winorośli, L-cysteina i adenozyna. Mają one za zadanie zahamować proces obumierania i wypadania włosów oraz stymulować ich wzrost.

Dermastic plastry przeciw wypadaniu włosów opinie, działanie, skład i jak używać

 

PLASTRY DERMASTIC – JAK JE UŻYWAĆ

Plastry Dermastic aplikuje się przed snem na suchą i oczyszczoną skórę. Przyklejamy je w okolicy włosów (nie na włosach!), w bliskiej od nich odległości. Może to być kark, skronie, czoło lub bezpośrednio za uszami. Ważnym jest, aby codziennie przyklejać plaster w inne miejsce. Pozostawiamy go na skórze przez ok. 8-10 godzin, a następnie delikatnie ściągamy. Tutaj mam dla Was małą, ale bardzo ważną radę. Uważajcie, żeby włosy nie wplątały Wam się w plaster! Usuniecie go z włosów jest bardzo bolesne i kończy się zazwyczaj ich wyrwaniem. Ja kilka razy nieuważnie go przykleiłam i dostałam srogą nauczkę, żeby tak nie robić. Wplątują się nie tylko długie włosy, ale również te króciutkie. Jeżeli przykleimy go w odpowiednim miejscu, to raczej nie ma problemów z jego usunięciem.

Dermastic plastry przeciw wypadaniu włosów wygląd, opinie, działanie

 

PLASTRY DERMASTIC – EFEKTY KURACJI I MOJA OPINIA

Przez cały czas kuracji nie czuje się niczego. Plastry nie przeszkadzają i nie są wyczuwalne na skórze. Na początku zdarzyło mi się rano o nich zapomnieć 😛 Jestem po 5 tygodniach kuracji, przede mną jeszcze niecałe 3. Jakiś szczególnych efektów jeszcze nie zauważyłam. Zobaczymy jak będzie po pełnej kuracji, bo podobno wtedy można spodziewać się rezultatów.

Po 8 tygodniach kuracji stwierdzam, że nie warto męczyć się z naklejaniem plastrów i wyrywaniem włosów przy ich odklejaniu, ponieważ efekty są znikome. O wiele lepsze uzyska się stosując dobre wcierki i suplementy ze skrzypem i biotyną. Dodatkowo uniknie się niepotrzebnego bólu i nerwów.

Plastry Dermastic opinie, działanie, blog

 

Podsumowując, uważam, że plastry Dermastic to bardzo ciekawy i innowacyjny produkt, który wymaga jeszcze dopracowania, ponieważ potrafi sprawić ból, gdy włosy wplączą się w plaster. Gdyby udało się to wyeliminować, to używałoby się ich z przyjemnością.

Jeżeli macie jeszcze jakieś nurtujące Was pytania na temat plastrów przeciw wypadaniu włosów Dermastic, to możecie poszukać na nie odpowiedzi TUTAJ.

Pozdrawiam!