Krem – maska do rąk Ecolab awokado

Krem, o którym chcę Wam dzisiaj opowiedzieć, bardzo długo czekał na swoją kolej. Kupiłam go bodajże w kwietniu, jednak nie miałam ochoty po niego sięgać. Wszystko przez to, że bardzo zawiodłam się na podobnym produkcie firmy Le Cafe de Beaute, mianowicie na ich kremie do rąk z awokado. Krem LCDB jest słaby i pozostawia nieprzyjemne uczucie na dłoniach. Jeżeli zrobię kiedyś zbiorcze zestawienie bubli, to na pewno znajdzie się w nim na jednym z najwyższych miejsc. Negatywne podejście do rosyjskich kremów do rąk z awokado sprawiło, że przez tyle miesięcy miałam w domu prawdziwą perełkę, na którą nie chciałam nawet patrzeć. Tak, dobrze czytacie, perełkę! Krem maska do rąk Ecolab z olejem awokado i proteinami kaszmiru to produkt, który zdecydowanie podbił moje serce działaniem i pięknym, świeżym zapachem.

Krem - maska Ecolab z olejem awokado i proteinami kaszmiru. Naturalne, rosyjskie kosmetyki.

 

Krem-maska do rąk Ecolab

Uwielbiam naturalne produkty i żałuję, że w ostatnim czasie tak mało ich używałam. Dobre składy zazwyczaj idą w parze z jeszcze lepszym działaniem. I tak jest właśnie w przypadku kremu do rąk Ecolab. W składzie zaraz po wodzie znajdziemy olej awokado, trochę dalej proteiny kaszmiru, olej pistacjowy i panthenol. Krem zawiera ponad 98,5% składników pochodzenia roślinnego.

Krem maska do rąk Ecolab z olejem awokado i proteinami kaszmiru. Działanie, blog, opinie

 

działanie kremu do rąk Ecolab

Krem do rąk Ecolab ma lekką, ale treściwą konsystencję. Łatwo się rozsmarowuje i wchłania, roztaczając przy tym piękny, świeży zapach. Pachnie dosłownie jak świeże awokado ♥ Krem nie pozostawia po sobie uczucia tłustości, po chwili od użycia można robić wszystko bez obawy, że coś wybrudzimy. Pozostawia za to mocno nawilżone i gładkie dłonie ♥ Uwielbiam również fakt, że cudownie dba o skórki. Gdy używam go regularnie są dobrze nawilżone i wyglądają bardzo ładnie.

Krem - maska Ecolab z awokado. Naturalne, rosyjskie kosmetyki. Skład, działanie, opinie, blog.

 

Gdybym miała wybrać ulubioną firmę z rosyjskimi, naturalnymi kosmetykami, to zdecydowanie byłoby to Ecolab. Wszystkie ich produkty do włosów i ciała spisywały się u mnie rewelacyjnie lub bardzo dobrze i krem do rąk z awokado nie stanowi wyjątku. Jestem w pełni zadowolona z jego działania i z przyjemnością sięgnę po kolejne opakowanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
ORPHICA – RĘKAWICZKI, PEELING I KREM
KREM DO RĄK SCANDIA COSMETICS
NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK VIANEK
KREM DO RĄK YOPE HERBATA I MIĘTA
KREM DO RĄK Z MINERAŁAMI ALMA K
KREM DO RĄK BIOLAVEN
KREM JAPOŃSKIE SPA ORGANIC SHOP
BALSAM DO RĄK WELLNESS&BEAUTY
KOJĄCO – OCHRONNY KREM DO RĄK BUNA
REGENERUJĄCY KREM DO RĄK DOZ DAILY

Pozdrawiam!