Intense C Serum na przebarwienia z witaminą C GlySkinCare

Sera do twarzy z witaminą C stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Witamina C w odpowiednim stężeniu wykazuje wiele pozytywnych właściwości. Działa przeciwstarzeniowo, redukuje przebarwienia, dodaje skórze blasku i naprawia szkody wyrządzone przez promieniowanie UVA/UVB. Sama od dawna zastanawiałam się nad wyborem dobrego serum z witaminą C, ponieważ borykam się przebarwieniami, które niezbyt ochoczo znikają z mojej twarzy. Kiedy otrzymałam możliwość przetestowania kilku produktów GlySkinCare, od raz wiedziałam na co się zdecyduję. Na serum na przebarwienia z witaminą C Intense C Serum GlySkinCare.

intense c serum na przebarwienia glyskincare z witaminą C opinie, blog

 

INTENSE C SERUM GLYSKINCARE

Witamina C jest bardzo niestabilna i łatwo ulega rozpadowi. Należy zadbać o formułę i warunki przechowywania produktu, aby zapewnić jej stabilność i pozytywne działanie na skórę. Serum na przebarwienia Intense C GlySkinCare znajduje się w ciemnym, szklanym opakowaniu, które zapewnia ochronę przed światłem. W produkcie zastosowano 7,5% witaminy C, której nośnikiem są cząsteczki QuSomes, zapewniające głębszą penetrację kosmetyku wgłąb skóry. Samo serum ma typowo oleistą formułę i bardzo delikatny zapach, którego nie wyczuwa się podczas używania.

equalan glyskincare intense c serum z witaminą c opinie, blog

 

Działanie serum Intense C GlySkinCare

Oleista formuła serum Intense C GlySkinCare nie przeszkadza w jego aplikacji, serum nakłada się szybko i bezproblemowo. Na całą twarz wystarczy kilka kropli. U niektórych osób podczas nakładania może wystąpić uczucie ciepła, ja jednak tego nie odnotowałam. Jest to produkt przeznaczony do pielęgnacji nocnej, dlatego nakładam go codziennie przed snem. W razie potrzeby można nałożyć dodatkowo krem, jednak przy mojej tłustej cerze nie czułam takiej potrzeby. Samo serum było wystarczające. Serum szybko się wchłania i pozostawia delikatną, bardzo przyjemną warstwę ochronną. Skóra nabiera gładkości i jest bardzo przyjemna w dotyku. Przy regularnym używaniu produktu zauważyłam poprawienie kolorytu skóry i delikatne rozjaśnienie przebarwień. Po czasie skóra zaczęła wyglądać lepiej i zdrowiej. Serum nie podrażniło mnie, nie zapchało i nie wywołało żadnych nieprzyjemnych reakcji.

equalan glyskincare intense c serum z witaminą c opinie skład działanie recenzja

 

Cieszę się, że w końcu miałam okazję poznać na własnej skórze działanie serum z witaminą C. Produkt GlySkinCare Intence C Serum wywołał na mnie pozytywne wrażenie i poprawił wygląd skóry, dlatego chętnie będę stosowała go dalej, licząc na jeszcze lepsze rezultaty. Jeżeli chcecie poznać pełną informację o produkcie, to zapraszam TUTAJ.

Pozdrawiam!

Don`t copy text!