Viva Havana Yankee Candle

Hej 🙂

Na blogu pojawiły się już prawie wszystkie zapachy z kolekcji Q2 2017. Dzisiaj przedstawię Wam ostatni z nich. Miałam największe opory przed jego odpaleniem, bo nie są to moje ulubione nuty zapachowe. Skusiłam się jednak na jego zakup, bo spodobała mi się jego wyjątkowość i inność. Zapraszam na spotkanie z Viva Havana Yankee Candle.
Wosk zapachowy Viva Havana Yankee Candle
Viva Havana
Kusząca mieszanka korzennych przypraw, drzewa sandałowego i słodkiej wanilii – przywodzi na myśl klimat niezwykłej Hawany.
 Viva Havana to najcięższy i najbardziej specyficzny zapach z całej kolekcji Q2. Mamy tutaj połączenie mocnych przypraw, bardzo słodkiej wanilii i kadzidła. Momentami wyczuwalne jest drzewo sandałowe i lekka nuta anyżu. Zapach jest głęboki i wielowymiarowy, co bardzo mi się podoba, jednak nie są to do końca moje klimaty. Podoba mi się jego wyjątkowość, nawet mogę powiedzieć, że ma w sobie coś za co go lubię, ale momentami mnie przytłacza. Wypalę wosk do końca, ale raczej nie skuszę się na niego ponownie. Polecam go za to osobom, które lubią mocne, korzenne i kadzidlane zapachy.

Pozdrawiam!