Mapa Podróży Świat | Przypnij swoje podróże | Prezent dla podróżników od #mygiftdna

Hej 🙂

Ostatnio dostałam piękny prezent od MY GIFT DNA. Jest nim personalizowana mapa podróży świat, na której można zaznaczać miejsca, w których byliśmy, te które planujemy odwiedzić czy te, które są Naszym marzeniem. Świetny prezent dla osób, które kochają podróże ♥ Niewątpliwe udany dla mnie i mojego partnera, ponieważ kochamy podróżować, szczególnie w ciepłe zakątki globu. Nie mamy na to tyle czasu, ile byśmy chcieli, ale ważne, że odwiedzamy po kolei wymarzone miejsca. Mieliśmy bardzo dużą frajdę przy zaznaczaniu miejsc, które chcemy odwiedzić! Towarzyszyło temu również dużo rozmyślań, planów, marzeń i historii… Naprawdę super zabawa!
Personalizowana Mapa Podróży Świat My Gift Dna

MAPA PODRÓŻY ŚWIAT – PRZYPNIJ SWOJE PODRÓŻE

Mapa wykonana jest na 5mm piance, na której możemy przypinać podróże za pomocą dołączony pinezek. W zestawie znajduje się również marker, którym możemy podpisać mapę, dodać adnotacje do miejsc lub napisać życzenia dla osób, które pragniecie taką mapą obdarować. Oprócz “przypinania” odwiedzonych miejsc na mapie możemy powiesić małe zdjęcia z podróży, które fajnie ożywią mapę i będą przypominać i wizualizować odwiedzone miejsca. My nie mamy takich zdjęć, ale polecam zobaczyć na stronie, jak fajnie to wygląda (KLIK) 🙂 Całość oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramę. Mapa jest w pełni przygotowana do powieszanie na ścianę.

Mapa Podróży Świat - przypnij swoje podróże My Gift Dna miejsca

MAPA PODRÓŻY ŚWIAT – PRZYPNIJ SWOJE PODRÓŻE – INFORMACJE

SKŁAD ZESTAWU:
Mapa podróży w wymiarach 50x70cm lub 70-100cm nadrukowana na piance 5mm,
Drewniana rama,
100 pinezek w pięciu kolorach,
Czarny marker.
NA MAPIE ZAZNACZAMY MIEJSCA:
Odwiedzone,
Planowane,
Wymarzone,
Dom.
Mapa Podróży Świat przypnij swoje podróże od My Gift Dna cele

MAPA PODRÓŻY ŚWIAT – PRZYPNIJ SWOJE PODRÓŻE – CELE

Na mapie zaznaczyliśmy miejsca, w których byliśmy i te, które planujemy odwiedzić w najbliższej przyszłości. Skupiliśmy się tylko na najbliższych, realnych celach, jednak na pewno z biegiem czasu miejsc będzie więcej, bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Najbliższym celem jest Tajlandia, którą planujemy odwiedzić w listopadzie. Trzymajcie kciuki, aby się udało 🙂 Jeżeli nie Tajlandia to może Malediwy? Któż to wie, życie jest przewrotne. W zeszłym roku nie planowałam lotu na Dominikanę, jednak w ostatniej chwili zdecydowaliśmy, że czemu nie! I tak oto spędziliśmy kilkanaście dni w tropikalnym raju ♥

Personalizowana Mapa Podróży Świat przypnij swoje podróże My Gift Dna podróże
Mapa zawisła w naszym salonie i codziennie przypomina nam o miejscach, które kiedyś odwiedzimy. Myślę, że będzie wspaniałym prezentem dla osób, które kochają podróżować. Nie należy może do najtańszych opcji na prezent, ale na stronie MY GIFT DNA znajdziecie również inne wersje takich map, których cena jest bardziej przystępna. Jeżeli chcecie jednak sprawić komuś większy prezent, to jak najbardziej polecam tę mapę albo jeszcze większą w wymiarze 70x100cm.

Personalizowana Mapa Podróży Świat przypnij swoje podróże My Gift Dna wymarzone

O personalizowanej mapie podróży świat możecie przeczytać więcej TUTAJ.

MY GIFT DNA ma mnóstwo prezentów na różne okazje. Polecam zajrzeć, może znajdziecie coś ciekawego, szczególnie dla osób, które mają już wszystko i wyczerpują się opcje standardowych prezentów. Ja tak mam z moim facetem. Prezenty podzielone są na poszczególne okazje, dodatkowo większość z nich można personalizować, dlatego planuję znaleźć na stronie prezent na dzień chłopaka dla mojego S. Wszystkie prezenty możecie obejrzeć TUTAJ.

Pozdrawiam!

Don`t copy text!