Hit: Prasowany puder ryżowy Ecocera

Puder ryżowy gości w mojej toaletce od wielu lat. Kiedyś przez dłuższy czas używałam pudru ryżowego Paese, jednak ciągle rosnąca cena i braki na stoiskach sprawiły, że zaczęłam szukać czegoś innego. Tak oto trafiłam na ryżowy i bambusowy puder sypki Ecocera. Ryżowemu byłam wierna kilka lat. Lubiłam go tak bardzo, że zabierałam go ze sobą w podróże, ale muszę przyznać, że nie jest to wygodna opcja. Puder sypie się, opakowanie nie jest najwygodniejsze, a dodatkowo musiałam brać osobny pędzel do jego nakładania. Kilka miesięcy temu znalazłam coś, co idealnie wpasowywało się w moje potrzeby – prasowany puder ryżowy Ecocera, czyli połączenie wygody i perfekcyjnego działania.

Prasowany puder ryżowy Ecocera opinie, blog

Prasowany puder ryżowy Ecocera

Prasowany puder ryżowy Ecocera to kosmetyk matujący w bardzo wygodnym opakowaniu, które pozwala na szybką aplikację i łatwe poprawki makijażu w ciągu dnia. Proszek ryżowy zawarty w pudrze posiada właściwości zmiękczające i wygładzające, puder absorbuje sebum i skutecznie matuje skórę na długi czas. Nie bieli i wyrównuje koloryt skóry nadając jej jedwabistą gładkość.

Prasowany puder ryżowy Ecocera recenzja i skład

Opakowanie prasowanego pudru ryżowego Ecocera

Opakowanie prasowanego pudru Ecocera jest dobrze wykonane. Zwracam na to uwagę, ponieważ w pudrze sypkim popękało mi już kilka razy wieczko. W ostatnim egzemplarzu rozpadło się na kawałki… W środku znajduje się duże lusterko i puszek/aplikator, z którego bardzo wygodnie się korzysta. Opakowanie nie należy do najpiękniejszych, ale dla mnie ważne jest to, że nic się z nim nie dzieje i mogę bez obaw wrzucić go do torebki lub wyjazdowej kosmetyczki.

Prasowany puder ryżowy Ecocera opinie, blog

Działanie prasowanego pudru ryżowego Ecocera

Prasowany puder ryżowy Ecocera jest transparenty, nie bieli i nie zmienia koloru podkładu. Rozprowadza się łatwo i równomiernie za pomocą dołączonego puszka. Równie dobrze współgra z pędzlami. Puszek jest wygodny, jednak radzę uważać przy jego używaniu, bo można przesadzić z ilością nałożonego pudru. Ja już kilka razy przesadziłam 😛 Puder nałożony w odpowiedniej ilości zapewnia idealny mat z satynowym wykończeniem. Skóra po jego nałożeniu jest przyjemnie gładka. Bardzo dobrze utrwala makijaż i korektor, dzięki czemu żaden produkt nie migruje w załamania. Uwielbiam jego działanie, dla mnie jest idealne. Mam również wrażenie, że matuje lepiej niż wersja sypka, dlatego teraz sięgam tylko po niego, nawet w domu.

Prasowany puder ryżowy Ecocera opakowanie i skład

Prasowany puder ryżowy Ecocera to mój niezawodny sposób na uzyskanie matowej cery w domu i w podróży. Zapewnia przyjemny, satynowy mat, który utrzymuje się kilka godzin oraz świetnie utrwala makijaż. Jestem z niego bardzo zadowolona i wiem, że zostanę mu wierna, a do wersji sypkiej już nie wrócę.

Znacie prasowany puder ryżowy Ecocera?

Pozdrawiam!